اعلام برنامه های روز چهارم ستاد نوروزی ارس

اعلام برنامه های روز چهارم ستاد نوروزی ارس

اجرای برنامه های ستاد نوروزی منطقه آزاد ارس وارد روز چهارم شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، امروز جمعه یک برنامه ملی در جلفا و یک برنامه محلی در محدوده خداآفرین به انجام می رسد.

مرحله کارگاهی جشنواره ملی تخم مرع های رنگی ارسکه از سه روز قبل گشایش یافته است، امروز به پایان می رسد و آثار تصویرسازی شده در معرض قضاوت داوران قرار می گیرد. تخم مرغ های غول پیکر شهری از امروز در ورودی جلفا و دیگر نقاط شهر نصب خواهد شد.

محدوده خداآفرین نیز نخستین برنامه نوروزی خود را امروز استارت می زند. «جشنواره عشایر» عنوان برنامه ای است که با مشارکت بخش غیردولتی در محل سایت قایقرانی دریاچه سد خداآفرین از امروز اجرایی می شود و بخش عمده ای از برنامه های تدارک دیده شده تا آخر فروردین 95 ادامه خواهد داشت. در چارچوب جشنواره عشایر برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و هنری و نیز برپایی نمایشگاه های صنایع دستی پیش بینی شده است. از آنجا که همه برنامه های جشنواره در فضای باز انجام می شود، تحقق مطلوب برنامه ها وابستگی مستقیم به شرایط جوی دارد و این احتمال نیز می رود که بخشی از برنامه های جشنواره به دلیل بارندگی های هفته گذشته با تاخیر عملیاتی شود.

برنامه های نوروزی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس از بیست و پنجم اسفند آغاز شده و تا پانزدهم فروردین سال آینده ادامه دارد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج