فرماندار جلفا : افزایش تردد از مرزهای جلفا و نوردوز

فرماندار جلفا : افزایش تردد از مرزهای جلفا و نوردوز

فرماندار جلفا از افزایش تردد از مرزهای جلفا و نوردوز طی سه روز آخر سال 94 خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، زاهد محمودی در جلسه شورای تامین جلفا که با حضور استاندار آذربایجان شرقی و معاونان سازمان منطقه آزاد ارس در محل هنگ مرزی جلفا برگزار شد اظهار کرد: در سه روز آخر امسال 41 درصد در مرز نوردوز و 85 درصد در مرز جلفا افزایش تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسید.
وی اظهار کرد: این اقبال گردشگران حاکی از ارائه خدمات شایسته توسط مسئولان ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس و ستاد خدمات سفر جلفا است.
وی گفت: با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی محدوده های متعلق به سازمان منطقه آزاد ارس و هم مرزی با کشورهای جمهوری خودمختار نخجوان و ارمنستان و نیز تدارک برنامه های متنوع در طول تعطیلات نوروز از سوی اعضای ستادهای تسهیلات سفر ارس و جلفا شاهد حضور گسترده گردشگران در طول تعطیلات نوروز هستیم.
فرماندار جلفا گفت: حضور بیش از 6 میلیون گردشگر در طول سال 94 در منطقه آزاد ارس حاکی از هماهنگی و برنامه ریزی شایسته ستاد تسهیلات سفر این منطقه آزاد است که جای قدردانی دارد.
محمودی همچنین به بیان گزارشی درباره نقش منطقه آزاد ارس در توسعه و تقویت امنیت پایدار در این جغرافیا از میهن اسلامی پرداخت.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج