افزایش اکیپ های امداد و نجات ارس با هدف خدمت رسانی کیفی به گردشگران

افزایش اکیپ های امداد و نجات ارس با هدف خدمت رسانی کیفی به گردشگران

قائم مقام ستاد تسهیلات سفرمنطقه آزاد ارس اعلام کرد: اکیپ های امداد و نجات مستقر در مبادی ورودی و نقاط حادثه خیز محدوده های این منطقه آزاد با هدف خدمت رسانی کیفی به گردشگران نوروزی افزایش قابل توجهی یافته است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «یوسف داداش زاده» به خبرنگاران گفت: یکی از ویژگی های بارز فعالیت ستاد تسهیلات سفر ارس حرکت در مسیر تحقق شعار ستاد تسهیلات سفر کشور با عنوان «نوروزی شاد با سفری ایمن» است و در همین راستا تقویت کمیت و کیفیت ارائه خدمات اکیپ های امداد و نجات مورد توجه بوده است.
وی گفت: در محدوده های سه گانه جلفا، نوردوز و خداآفرین منطقه آزاد ارس شمار اکیپ های امداد و نجات در مقایسه با نوروز پارسال حداقل سه برابر افزایش داشته است.
قائم مقام ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس افزود: فقط در جلفا شش اکیپ امداد و نجات در مبادی ورودی شهر، دو گشت موتوری و دو گشت خودرویی به همراه ایستگاه مرکز حوادث و فوریت های پزشکی(115) فعال است.
داداش زاده اضافه کرد: با همکاری شبکه بهداشت و درمان جلفا 8 دستگاه آمبولانس نیز در جلفا در چرخه خدمت رسانی به گردشگران نوروزی قرار دارد.
به گفته وی، همه مقدمات پذیرایی از موج دوم گردشگران نوروزی ارس مهیا است و پیش بینی می شود از روز چهارم فروردین میزان تردد و شمار مسافران وارد شده به محدوده های این منطقه آزاد رشد چشمگیری داشته باشد.


لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج