دعوت حضور در برنامه های نوروزی مرکز خداآفرین

دعوت حضور در برنامه های نوروزی مرکز خداآفرین

رئیس کمیته خداآفرین ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس با تشریح برنامه های امروز مرکز خداآفرین از گردشگران برای حضور در این برنامه ها دعوت به عمل آورد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «فرهاد رضازاده» به خبرنگاران گفت: در سومین روز از سال جدید سه برنامه مفرح و جذاب برای گردشگرانی که خداآفرین را برای بازدید نوروزی انتخاب کرده اند، برگزار می شود.
وی با بیان اینکه یکی از این برنامه ها برگزاری کنسرت موسیقی محلی است، اضافه کرد: در این کنسرت که با عنوان «ائل باغچاسی ارس» در خداآفرین برگزار می شود، هنرمندان ارسباران ایفاگر نقش خواهند بود.
رئیس کمیته خداآفرین ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس افزود: این جشنواره به غیر از امروز در روزهای پنجم، ششم و هشتم فروردین نیز اجرا می شود و محل برگزاری جشنواره در سالن همایش های منطقه آزاد در مرکز خداآفرین است.
وی اضافه کرد: از امروز، سه شنبه مسابقه قایقرانی خانوادگی با قایق های پدالی و پارویی نیز شروع می شود و علاقه مندان می توانند تا ساعت 14:30 دقیقه امروز و روزهای برگزاری مسابقه که تا دهم فروردین است، ثبت نام و از ساعت 15 شروع به رقابت کنند.
رضازاده اضافه کرد: محل برگزاری این مسابقه مفرح، سایقت قایقرانی دریاچه زیبای سد خداآفرین است و همه روزه به برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
وی درباره سومین برنامه امروز خداآفرین هم گفت: برنامه کوهنوردی و طبیعت گردی صعود به قلعه آوراسین صبح امروز با حضور دوستداران کوه و کوهنوردی به انجام رسید و طی آن از ساعت 7 صبح، از فلکه مرزبانی شهر خمارلو حرکت به سوی قلعه آغاز شده است.
به گفته رئیس کمیته خداآفرین ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس، برنامه کوهنوردی و طبیعت گردی در چهار روز آینده نیز برای صعود به دیگر مجموعه های گردشگرپذیر خداآفرین برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج