حضور رییس جمهور در نشست مشترک مدیران مناطق آزاد کشور

حضور رییس جمهور در نشست مشترک مدیران مناطق آزاد کشور
نشست مشترک مدیران مناطق آزاد کشور با رییس جمهور کشورمان امروز در جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این نشست که با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد گزارش عملکرد و اقدامات سازمان های مناطق آزاد در سال 94 و نیز برنامه های این مناطق در سال جدید به استحضار رییس جمهور رسید.

اکبر ترکان دبير شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي كشور با اشاره به برگزاري اين نشست در سومين سال پياپي با حضور رييس جمهور گفت: باتوجه به تاكيد دكتر روحاني در نشست سال گذشته، الگو سازي در مناطق آزاد و انتقال تجربيات موفق به عنوان خط مشي مناطق آزاد در انجام ماموريت هايشان مورد توجه جدي قرار گرفته است .

هم چنین گزارش عملکرد و اقدامات سازمان های مناطق آزاد کشور در راستای بند 11 سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز از دیگر مواردی بود که در این نشست توسط مدیران مناطق آزاد مطرح شد.
اکبر ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کیش، قشم، چابهار، اروند، ارس، انزلی و ماکو در این نشست حضور داشتند.
پیش از برگزاری این نشست، دیشب (دوشنبه) با حضور اکبر ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور جلسه ای به منظور هماهنگی برای ارائه گزارش به رییس جمهور در کیش برگزار شد.
ترکان در جلسه دیشب تاکید کرده بود: برطرف شدن برخی مشکلات در مناطق آزاد کشور نیازمند سیاست های حمایتی دولت و تعامل گسترده تر دستگاه های اجرایی با سازمان های مناطق آزاد است.
هم چنین رییس جمهور دیروز در سفر به جزیره کیش از شرکت همانند ساز بافت، تصفیه خانه ده هزار متر مکعبی جزیره، هتل دریایی ترنج، طرح های ساحلی و نیروگاه تولید برق و آب جزیره کیش بازدید کرد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج