مجسمه های مومی مشاهیر دنیا در ارس

مجسمه های مومی مشاهیر دنیا در ارس

منطقه آزاد ارس در مشارکت با مجتمع تجاری فرهنگی مشاهیر جلفا مسجمه های مومی مشاهیر دنیا و عجایب خلقت را به نمایش عموم گذاشته است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منظقه آزاد ارس، در این نمایشگاه جذاب که تا پایان فروردین به روی گردشگران و ارسوندان باز است، مجسمه های مومی شخصیت های سرشناس دنیا نظیر داوینچی، روزولت، چارلی چاپلین، ولادیمیر پوتین، آلبرت اینیشتین، چرچیل و آدولف هیتلر به نمایش درآمده است.
نمایشگاه مزبور همچنین دربردارنده شخصیت هایی از دنیا است که به خاطر عجیب و اسثنایی بودنشان در پهنه گیتی مشهور شده اند. زن خوک چهره، مرد پشمالو، مرد خرچنگی، زنی با لب های نعلبکی شکل، مرد تک چشم، مرد دماغ کرگدنی و زن درازگوش از جمله این افراد هستند.
مجسمه مومی زن ریش دار، مرد سه و چهار چشم، نقاش بدون دست، مرد دست و پا بزرگ، مرد آجر سر، مرد دهان بزرگ، انسان نصفه، مرد شاخدار، زشت ترین زن جهان و مرد دوسر نیز در این نمایشگاه در معرض دید عمومو گذاشته شده است.
آثار این نمایشگاه متعلق به موزه سن پترزبورگ روسیه بوده و در مجتمع تجاری فرهنگی مشاهیر جلفا از ساعت 10 صبح تا 22 برای بازدید علاقه مندان دایر است.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج