عرضه خوراکی های سالم محلی در پارک کوهستان ارس

عرضه خوراکی های سالم محلی در پارک کوهستان ارس

با ابتکار یک شرکت دانش بنیان، خوراکی های سالم محلی که با مشارکت روستائیان منطقه آزاد ارس تهیه می شود در پارک کوهستان جلفا عرضه می گردد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، مانی قندیلی مدیرعامل شرکت دانش بنیان همکاران رایاویراندیش که مجری این طرح ابتکاری است، در این خصوص گفت: پروژه بازار محور این شرکت دانش بنیان، مدرسه کارآفرینی بوبه است و یکی از برنامه های عملیاتی این مدرسه کارآفرینی، ایجاد و توسعه کسب و کارهای سنتی مناطق مختلف کشور با شکلی مدرن است که در منطقه آزاد ارس به صورت فروشگاه عرضه خوراکی های سالم محلی متجلی شده است.
وی گفت: در این فروشگاه که غرفه مربوط به آن در پارک کوهستان جلفا دایر است، انواع خوراکی های سالم شامل آش، دوغ محلی، نان روغنی روستایی، گندم و شاه دانه و برخی خوراکی های متنوع دیگر با برند آنا عرضه می شود که در تهیه آنها روستائیان به ویژه دختران و زنان اهالی روستاهای تابعه منطقه آزاد ارس مشارکت دارند.
مدیرعامل شرکت مجری عرضه خوراکی های سالم محلی در جلفا اضافه کرد: در دکوراسیون و طراحی داخلی این فروشگاه روباز نیز از محصولات و دست ساخته های چوبی جوامع محلی استفاده شده است و با همین وسایل ساده یک فضای دلباز و چشم نواز خلق شده است.
قندیلی اضافه کرد: ایجاد چنین فروشگاه هایی در سطح مناطق آزاد و دیگر شهرهای کشور برای نخستین بار انجام می شود .
وی با قدردانی از همکاری شایسته مسئولان منطقه آزاد ارس به ویژه معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری این منطقه آزاد در دایر شدن این فروشگاه اظهار امیدواری کرد، فعالیت فروشگاه آنا در طول سال هم در این محل و نقاط دیگر منطقه آزاد ارس تداوم داشته باشد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج