نشست عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس با کارکنان معاونت عمران و امورزیربنایی/ رشد اقتصادی نیازمند بسترسازی مناسب است/ پروژه های عمرانی را تسریع کنید

نشست عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس با کارکنان معاونت عمران و امورزیربنایی/ رشد اقتصادی نیازمند بسترسازی مناسب است/ پروژه های عمرانی را تسریع کنید

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس در نشستی با کارشناسان،  ناظران پروژه های عمرانی و مدیران معاونت عمرانی و امور زیربنایی بر تسریع در اجرای پروژه های عمرانی در حال انجام سازمان منطقه آزاد ارس تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در این نشست گفت: اقتصادهای بزرگ از دل بسترها و افکار بزرگ بوجود می آیند و ما باید برای توسعه و رونق اقتصاد با افکار و اندیشه های نو بسترهای مناسب را فراهم کنیم.

وی با تاکید بر تلاش و جدیت در اجرای دقیق پروژه های زیربنایی گفت: دقت و تسریع در عملیات اجرایی پروژه های عمرانی باید سرلوحه فعالیت های کارشناسان و مدیران معاونت عمرانی باشد چرا که نیاز امروز منطقه آزاد ارس توسعه و تکمیل زیرساخت هااست.

وی اظهار داشت: منطقه آزاد ارس توانمندیهای بسیاری برای تبدیل شدن به یک بنگاه اقتصادی بسیار بزرگ را دارد و لازمه آن همدلی و تلاش جهادگونه تا پای جان برای فتح قله های موفقیت است.

نجفی بهره وری بالا را از مهم ترین عوامل برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: نتیجه و خروجی کار مهم است و باید سعی کنیم با حذف شعارها و فرهنگ های غلط کاری ، می شود و میتوانیم را سرلوحه کارها قرار دهیم.

در این نشست مدیران و کارشناسان معاونت عمران و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس با طرح مباحث کارشناسی، مشکلات موجود در طرح ها و پروژه های در حال انجام را ارائه دادند و صادق نجفی عضو هیات مدیره این سازمان رهنمودها و دستورات لازم را  برای هماهنگی بیشتر و تسریع در اجرای پروژه ها را صادر کرد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج