برنامه های ماه رمضان در ارس اعلام شد / قرآن، محور برنامه های فرهنگی ارس / ویژه برنامه عید فطر پخش زنده تلویزیونی می شود

  • 17 خرداد 1395
  • 09:34
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 1128 بازدید
  • Article Rating
برنامه های ماه رمضان در ارس اعلام شد / قرآن، محور برنامه های فرهنگی ارس / ویژه برنامه عید فطر پخش زنده تلویزیونی می شود

مدیر فرهنگی، آموزشی و هنری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: محور برنامه های تدوین شده برای ماه مبارک رمضان قرآن و مفاهیم قرآنی و اسلامی می باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ختم گروهی قرآن کریم در مساجد و حسینیه های جلفا و خداآفرین برپا شده و تا پایان این ماه مبارک ادامه می یابد.
وی گفت: برنامه محفل انس با قران کریم ویژه محدوده خداآفرین با حضور احمد وفا قاری بین المللی و گروه تواشیح رضوان برگزار می شود.
نصیری اضافه کرد: همچنین محفل انس با قرآن در مسجد جامع جلفا نیز پنجم تیرماه جاری بعد از نماز مغرب و عشاء و با حضور قاریان برجسته ملی و بین المللی قرآن "وحید وکیلی و سید عطاء شیخ الاسلامی و گروه تواشیح معارج" برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: برگزاری سلسله مسابقات کتابخوانی با محوریت قرآن برای کارکنان سازمان از کتاب تدبر در قرآن (سوره های مطففین، انشقاق، شمس و فجر) و همچنین مسابقه کتابخوانی از کتاب ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر نیز با امکان شرکت عمومی مردم تدوین شده است که در ماه رمضان برگزار می شوذ.
وی گفت: جشن کریمانه به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) در مسجد جلفا و تجلیل از چهره های قرآنی اداره آموزش و پرورش شهرستان جلفا نیز در راستای ترویج فعالیت های قرآنی در این ماه برگزار می شود.
نصیری در رابطه با اختتامیه برنامه های رمضان نیز گفت: به مناسبت عید فطر به مدت 2 روز در محل سالن آمفی تئاتر پارک کوهستان ویژه برنامه "جشن فطرانه" برای عموم مردم برپا می شود که از شبکه استانی سهند بصورت زنده پخش خواهد شد.

برچسب ها : ارس, ماه رمضان
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج