تفویض اختیارات وزارت ارشاد به سازمان منطقه آزاد ارس / نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در منطقه ارس منصوب شد

  • 21 تیر 1395
  • 15:29
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 1276 بازدید
  • Article Rating
تفویض اختیارات وزارت ارشاد به سازمان منطقه آزاد ارس / نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در منطقه ارس منصوب شد


با انتصاب نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در منطقه آزاد ارس اختیارات این وزارتخانه به سازمان منطقه آزاد ارس تفویض شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، علی جنتی در احکام جداگانه ای اختیارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تفویض و ابراهیم نصیری را به عنوان نماینده وزارت ارشاد در منطقه ارس منصوب کرد.
در حکم تفویض اختیار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس آمده است: در اجرای ماده 27 قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و با توجه به اهمیت مدیریت فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق آزاد و ضرورت اعمال مدیریت یکپارچه در حوزه فرهنگ و هنر، اختیارات اینجانب در منطقه آزاد ارس به جنابعالی تفویض می گردد.
وزیر ارشاد همچنین در حکم جداگانه ای نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را منصوب کرد.
در حکم ابراهیم نصیری بعنوان نماینده وزارت آمده است: امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسوولان و مدیران محترم منطقه آزاد و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور آن منطقه، در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی فرهنگ و هنر اسلامی ایرانی موفق و موید باشید.
علی جنتی در جلسه اعطای احکام تفویض اختیار اظهار داشت: پیوست فرهنگی، لازمه توسعه است و ضرورت دارد به مسایل فرهنگی و هنری مناطق آزاد توجه گردد.
وی توجه بیشتر به کانون های فرهنگی هنری مساجد، ایجاد نشاط اجتماعی با استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری و همچنین بهره گیری از ظرفیت های سرمایه گذاری منطقه در جهت توسعه زیرساخت های فرهنگی و ایجاد فضاهای فرهنگی و هنری از جمله سالن های و سینماها تاکید کرد.
مدیرعامل منطقه آزاد ارس نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در بخش های مختلف از جمله امور زیرساختی حوزه فرهنگ و آموزش را ارائه نمود.
ابراهیم نصیری که هم اکنون مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد ارس می باشد، پیش از این نیز بمدت چهار سال مسؤلیت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس را بر عهده داشته و یکی از فعالان رسانه ای استان و منطقه بوده و از سال 1376 در حوزه های مختلف رسانه ای و فرهنگی فعالیت داشته است. برگزاری چندین دوره جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری از جمله جشنواره های فصلی، تئاتر خیابانی، نقاشی، نمایشگاهها و هفته های فرهنگی منطقه ارس در کشورهای هدف این منطقه از جمله فعالیت های اخیر وی می باشد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج