در 8 ماهه نخست سال جاری منعقد شد ؛ 56 قرارداد عمرانی با اعتبار 93 میلیارد ریال در منطقه آزاد ارس

در 8 ماهه نخست سال جاری منعقد شد ؛ 56 قرارداد عمرانی با اعتبار 93 میلیارد ریال در منطقه آزاد ارس

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس از انعقاد 56 قرارداد عمرانی با اعتبار 93 میلیارد ریال طی 8 ماه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی در جلسه شورای معاونین و مدیران منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر افزود: در مدت 8 ماهه نخست سال جاری 56 قرارداد در حوزه تامین زیرساخت های عمرانی، آموزشی، گردشگری، راهها و معابر منطقه، نیرورسانی به سایت های مختلف منعقد شده است.
وی ادامه داد: این میزان قرارداد عمرانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 55 درصدی برخوردار است .
نجفی گفت: از قراردادهای منعقده در این مدت می توان به قرارداد عملیات اجرایی معابر شهرک امیر المومنین جلفا، عملیات اجرایی سوله 12 هزار مترمربعی فاز 135 هکتاری منطقه، عملیات اجرایی ساختمان دانشگاه پردیس بین المللی ارس، زیرسازی و آسفالت ریزی راههای روستایی داخل محدوده خداآفرین و قلی بگلو به طول 10 کیلومتر، عملیات اجرایی راه دسترسی سایت ویلایی اشاره کرد.
وی بر توسعه زیرساخت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس تاکید کرد و گفت: بودجه سازمان منطقه آزاد ارس در راستای توسعه عمران و آبادی منطقه رویکرد عمرانی داشته بطوریکه در طول سالهای فعالیت این منطقه از سال 85 تا نیمه اول سالجاری 539 قرارداد عمرانی با بیش از 1280 میلیارد ریال منعقد و به مرحله اجرا رسیده است.
نجفی در این جلسه با تاکید بر اهمیت توانمندسازی نیروی انسانی در سازمان منطقه آزاد ارس گفت: آموزش های پرسنلی و احصا نیازهای اولویت دار آموزشی کارکنان و تشکیل نظام پیشنهادات و نیز شورای تحول اداری از جمله مسایلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج