نشست خبری دوسالانه ملی عکس ارس برگزار شد

نشست خبری دوسالانه ملی عکس ارس برگزار شد
نشست خبری دوسالانه ملی عکس ارس با حضور خبرنگاران در تبریز برگزار شد.
نشست خبری دوسالانه ملی عکس ارس با حضور خبرنگاران در تبریز برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، دبیر دوسالانه عکس ارس در این نشست گفت: دوسالانه ملی عکس ارس با هدف معرفی زیبایی ها و پتانسیل های ارس در سطح ملی برگزار می شود.
مختار خوش پیمان با اشاره به لزوم توجه مسئولانه رسانه ها به اهداف و توسعه مناطق آزاد افزود: رسانه ها نقش مهمی در تحقق اهداف توسعه ارس دارند و بازوی توانمند ارس در اطلاع رسانی پیشرفت های این منطقه هستند.
خوش پیمان افزود: بیش از 70 درصد بودجه سازمان منطقه آزاد ارس به ایجاد زیرساخت ها و عمران منطقه هزینه می شود که پایه های اقتصاد پایدار و پویای ارس در آینده تضمین می کند و ایجاب می کند رسانه ها توجه بیشتری به این پروژه ها داشته باشند.
دبیر دوسالانه عکس ارس و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان در ادامه گفت: شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند آثار خود را تا پنجم شهریور از طریق سایت و نسخه خام عکس را تا ششم شهریور پست نمایند.
وی در خصوص زمان برگزاری دوسالانه عکس ارس گفت: انتخاب و داوری عکس ها، اطلاع رسانی نتایج و اختتامیه آن به ترتیب در تاریخ های دهم، پانزدهم و بیستم شهریور انجام می گیرد و از تاریخ 20 تا 31 شهریورماه نمایشگاهی از تصاویر منخب برگزار می گردد.
در ادامه این نشست دبیر اجرایی دوسالانه عکس ارس در خصوص جوایز این دوره گفت: به نفرات اول تا سوم این جشنواره به ترتیب مبلغ 30، 25 و 20 میلیون ریال بهمراه تندیس دوسالانه و دیپلم افتخار اهدا می شود.
علی ابراهیمیان گفت: جایزه ویژه این در بخش تکنیک های عکاسی و با انتخاب هیات داوران مبلغ 30 میلیون ریال جایزه نقدی بهمراه تندیس دوسالانه و دیپلم افتخار بعنوان جایزه ویژه به عکس منتخب تعلق می گیرد.
وی در پایان فزود: همچنین به بیشترین تعداد عکس انتخابی از یک عکاس لوح سپاس اعطا می شود.
شایان ذکر است دوسالانه عکس ارس در پنج بخش طبیعت، مستند اجتماعی، معماری و بناهای تاریخی، صنایع و مراکز اقتصادی و تکنیکهای ویژه عکاسی برگزار می شود.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج