پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس  به مناسبت روز پزشک
محسن خادم عرب باغی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در پیامی فرارسیدن یکم شهریورماه مصادف با روز پزشک را به پزشکان و جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، متن پیام به شرح زیر است: "فرا رسیدن یکم شهریور ماه سالروز تولد شیخ الرئیس ابوعلی سینا اندیشمند و پزشک حاذق ایرانی و روز پزشک را به همه پزشکان کشور و خانواده های محترمشان تبریک عرض می نمایم.
سلامتی جامعه پیش شرط توسعه است و جامعه سالم زمینه ساز شکوفایی کشور در همه ابعاد و زمینه هاست. پزشکان پیام آوران نشاط و سرزندگی جامعه هستند و با تلاش بی شائبه ای که در جهت سلامتی آحاد جامعه به خرج می دهند، شایسته قدردانی هستند.
اینجانب بسیار مفتخر هستم که به عنوان عضوی از جامعه ایرانی به پاس حرمت و شرافت پزشکان شهیر و نوع دوست کشورم و به یاد ابن سینای بزرگ روز پزشک را به پزشکان پرتلاش تبریک عرض نمایم.
منطقه آزاد ارس برنامه های آینده نگرانه و وسیعی را با هدف توسعه نظام سلامت و سیستم علمی-درمانی و تبدیل شدن به یک مرکز بزرگ طبی در داخل و خارج از کشور تدوین نموده است. مطمئنا دست یافتن به این آرمان بزرگ بدون حضور و مسائدت جامعه پزشکی کشور امکان پذیر نخواهد بود.
امید است با پیشرفت در سایر حوزه های صنعتی،گردشگری و اجتماعی بتوانیم با تامین اعتماد جامعه علمی و نخبگان کشور در عرصه های مختلف مخصوصا عرصه سلامت و درمان قدم های بزرگی را در راه خدمت به میهن اسلامی و مردم شریف ایران برداریم.
ضمن تبریک مجدد روز پزشک به تمامی پزشکان هموطن در اقصا نقاط کشور، استان و منطقه آزاد ارس سلامتی و توفیق روزافزون شما را از درگاه احدیت مسئلت دارم. "

                                                                                                                          محسن خادم عرب باغی

                                                                                                                   رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج