در محدوده خداآفرین ارس صورت گرفت:/افتتاح و کلنگ زنی چهار پروژه با بیش از 70 هزار میلیارد ریال

در محدوده خداآفرین ارس صورت گرفت:/افتتاح و کلنگ زنی چهار  پروژه با بیش از 70 هزار میلیارد ریال
همزمان با هفته دولت 4 پروژه عمرانی گردشگری و صنعتی با اعتباری بالغ بر 70 هزار میلیارد ریال در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس بهره برداری و کلنگ زنی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در ششمین روز هفته دولت چهار پروژه با اعتباری بالغ بر 70 هزار و 11 میلیارد ریال و با حضور مدیرعامل این سازمان، روسای برخی ادارات و نیز جمعی از سرمایه گذاران در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس بهره برداری و کلنگ زنی شد.
بهره برداری از خیابان اصلی جانانلو به طول 850 متر مربع و با اعتبار شش میلیارد ریال و نیز ساختمان اقامتی کمپ خداآفرین با ظرفیت ۳۰ نفری و با زیر بنای ۲۹۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر دومیلیارد و 500 میلیون ریال از مهمترین طرح ها بود که افتتاح و به بهره برداری رسید.
همچنین آغاز عملیات کشت و صنعت خوشه صبا با سرمایه گذاری شرکت آببران با اعتبار 70 هزار میلیارد ریال و نیز احداث مجتمع بین راهی در سایت قایقرانی با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال از جمله طرح هایی بود که به دست مدیر عامل منطقه آزاد ارس کلنگ زنی شد.
لازم به ذكر است منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در شمال غرب ایران و در 135 کیلومتری مرکز استان آذربایجان شرقی قرار داشته و با چهار محدوده جلفا، نوردوز، خداآفرین و قلی بگلو، در شمال غرب ایران با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان هم مرز می باشد .
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج