استکبار با جنگی ترکیبی در صدد نفوذ به لایه های امنیتی و فرهنگی انقلاب اسلامی است.

استکبار با جنگی ترکیبی در صدد نفوذ به لایه های امنیتی و  فرهنگی انقلاب اسلامی است.
فرمانده سپاه عاشورا گفت : دشمن پس از ناکامی در جنگ نظامی ، با طراحی جنگ های نرم ترکیبی در صدد نفوذ به لایه های امنیتی و فرهنگی ایران اسلامی است تا شاید بتواند انقلاب مردمی و اسلامی را مهار و کنترل کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سردار کریمیان در اجتماع رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جبهه و جنگ و بسیجیان شهرستان جلفا با بیان اینکه بعداز پیروی انقلاب اسلامی در سال 57، نظام سلطه در صدد جلوگیری از تثبیت انقلاب برآمده است گفت : با حفظ هوشیاری باید جلوی نفوذ را گرفت، چراکه دشمن بعد از نفوذ، به دنبال رفاه ایران نیست بلکه کمک‌های آمریکا به ایران، سلطه جویانه است.
وی راه‌اندازی و تقویت حرکات قوم گرایانه، با هدف تجزیه ایران را یکی از اولین اقدامات دشمنان در این زمینه عنوان کرد و افزود: دشمنان، از گروهک های ملحد نیز برای جلوگیری پیشرفت انقلاب اسلامی به کار گرفتند که آسیب‌هایی نیز وارد کردند ولی علی‌رغم تلاش دشمن، نه تنها انقلاب مردم ایران تضعیف نشد، بلکه تقویت نیز شد.
فرمانده سپاه عاشورا، ایجاد انحراف با افکار التقاطی را برنامه بعدی دشمنان برای انحراف ایران از مسیر انقلاب و اسلام واقعی دانست و گفت : با شکست این طرح که با هوشیاری مردم و هدایت‌های امام خمینی (ره) اتفاق افتاد، گزینه نظامی جنگ سخت توسط صدام را به‌صورت جنگ نیابتی راه انداخت که در واقع این جنگ بین نظام سلطه و انقلاب اسلامی بود.
سردار کریمیان با تاکید بر اینکه قصد صدام در این جنگ، حمله به ایدئولوژی بود و نه حمله به خاک، افزود : هدف این جبهه مهار انقلاب و جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی بود که با رهبری داهیانه خمینی کبیر، ظرفیت انقلاب اسلامی در محدوده جغرافیایی ایران محدود نشد و با این جنگ، انقلاب به کل دنیا صادر شد.
وی با اشاره به پیام امام راحل در مورد اینکه ما در جنگ، ابهت دو ابرقدرت را شکستیم و انقلاب را به دنیا صادر کردیم، افزود: با حضور مردم ایثارگر در دفاع مقدس و رهبری امام خمینی (ره)، دشمن سومین شکست خود را در جبهه نبرد انقلاب و استکبار تجربه کرد و برای تداوم نیافتن انقلاب، نقشه‌های جدیدی را پیاده کرد.
فرمانده سپاه عاشورا، با تأکید بر اینکه بعد از جنگ دفاعی، دشمن دست‌بردار نبود و جبهه جدیدی را به گستره تمام ایران پیش روی کشور باز کرد، گفت : دشمن جنگ نرمی را آغاز کرد که ماهیت آن مانند جنگ‌های قبلی بود ولی شکل آن عوض شد.
سردار کریمیان، کودتای مخملی را با تغییر سبک زندگی و جابجایی ارزش و ضد ارزش مرحله بعدی نقشه دشمن در جلوگیری از پیشروی انقلاب اسلامی دانست و گفت : به دلیل برخی غفلت‌ها نتایجی هم به دست آوردند و در سال 88 می‌خواستند میوه این اقدام را بچینند که مردم در نهم دی همدل و یکصدا وفاداری و پایبندی خود به انقلاب و نظام را علی رغم کمبودها و کاستی‌های موجود در دولت، کشور و مدیران، اعلام کردند.
وی با اشاره به مرحله دیگر شکست دشمن در موضوع پرونده هسته‌ای عنوان کرد و گفت : استفاده از گزینه نظامی و نشستن پشت میز مذاکره، جبهه جدیدی بود که در برابر ایران باز کردند.
فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه نظام سلطه به بلوغی رسیده بود که از گزینه نظامی استفاده نکرد، چراکه می‌دانست تمامی منافع استکباری در دسترس ایران، منهدم خواهد شد، اظهار داشت: دشمنان مجبور به نشستن در پشت میز مذاکره شدند که اصلی‌ترین عامل برای رضایت دشمن به قبول این مذاکرات، به دلیل قدرت بازدارندگی بسیار بالای ایران بود.
وی در ادامه با اشاره به تهدیدهای امنیتی دشمن بر علیه ایران اسلامی گفت : در جنگ پایان ناپذیر امنیتی بر علیه نظام اسلامی ،نیروهای اطلاعاتی سپاه و سربازان گمنام امام زمان عج با اشراف اطلاعاتی ، هرگونه تهدید و توطئه های نفوذ دشمن را خنثی نموده اند.
فرمانده سپاه عاشورا، ناامنی های اخیر منطقه را نتیجه سیاست های تفرقه انگیز استکبار عنوان کرد و افزود : چنین ناامنی هایی بذر فتنه ای است که استکبار جهانی آن را در منطقه کاشته و گروه های تکفیری و سلفی به خصوص "داعش" آنرا آبیاری می کنند و قصد اشاعه آن در دیگر کشورها را دارند ولی در رسیدن به این آرزو ناکام خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد :هوشیاری و بصیرت ملت ایران، ایستادگی، وحدت و یکدلی و روحیه جهاد و شهادت طلبی قدرت بازدارندگی دشمن را خنثی کرده است.
گفتنی است در این مراسم فرمانده سپاه ناحیه جلفا نیز ضمن ارائه گزارشی عملکرد این مجموعه، خواستار حضور پرشور رزمندگان ،پیشکسوتان عرصه جبهه و جنگ و بسیجیان شهرستان در راهپیمایی 13 آبان شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج