نمایشگاه محصولات فرهنگی کانون در منطقه آزاد ارس افتتاح شد/ تقدیر مدیرعامل از اولین سفیر نوجوان کتاب ارس

نمایشگاه محصولات فرهنگی کانون در منطقه آزاد ارس افتتاح شد/ تقدیر مدیرعامل از اولین سفیر نوجوان کتاب ارس

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در منطقه آزاد ارس افتتاح شد.

این نمایشگاه که در نخستین روز از هفته کتاب و کتابخوانی و با حضور حجت الاسلام زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، مدیرعامل و معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری ارس و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی آغازبکار کرد، شامل محصولات فرهنگی از جمله کتاب، نرم افزار‌، نوشت افزار، بازی‌های فکری و سرگرمی‌های سازنده می باشد.

در آئین آغاز بکار این نمایشگاه هادی یوسف زاده مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه آشنایی با تولیدات کانون و توسعه فرهنگ کتابخوانی از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است، گفت: این نمایشگاه با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی‌اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس برپا شده و بر اساس هماهنگی‌های به‌عمل آمده دانش‌آموزان و خانواده‌ها از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

در این مراسم یاسمین احمدی عضو نوجوان و کتابخوان کانون هادیشهر به عنوان اولین سفیر نوجوان کتاب در این منطقه معرفی و لوح خود را از مهندس عرب باغی، مدیر‌عامل منطقه آزاد ارس دریافت کرد.

گفتنی است همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از بین اعضای فعال و کتابخوان مراکز فرهنگی هنری خود، اقدام به معرفی سفیران کتاب کرده‌است.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج