برگزاری کارگاه آموزشی روزنامه نگاری اقتصادی در منطقه آزاد ارس

  • 18 دی 1395
  • 17:04
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 858 بازدید
  • Article Rating
برگزاری کارگاه آموزشی روزنامه نگاری اقتصادی در منطقه آزاد ارس
نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در منطقه آزاد ارس از برگزای کارگاه آموزشی روزنامه نگاری اقتصادی برای خبرنگاران در هفته جاری خبر داد.
ابراهیم نصیری در گفتوگو با خبرنگار روابط عمومی و امور بین الملل سازمان، اظهار کرد: با توجه به اهمیت آموزش در حوزه رسانه در نظر داریم دوره روزنامهنگاری اقتصادی را با همکاری مرکز مطالعات و برنامهریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کنیم.

وی گفت: این کارگاه در روز پنج شنبه تاریخ 23 دی ماه 95 به مدت شش ساعت در نوبتهای صبح و عصر برگزار میشود و افرادی که در زمینه خبر و رسانه در سطح شهرستان و استان فعالیت دارند از جمله خبرنگاران و روزنامهنگاران شهرستان و استان، کارشناسان و مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان و همکاران روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس، می توانند در این دوره آموزشی روزنامه نگاری شرکت کنند.

ابراهیم نصیری اظهار کرد: مدرس این کارگاه آموزشی استاد رضا قویفکر از اساتید برجسته مرکز مطالعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو و سخنگوی انجمن پیش کسوتان مطبوعات کشور میباشد و سرفصلهایی که در این کلاس تدریس می شود شامل مفاهیم کاربردی در روزنامهنگاری اقتصادی، نگاهی گذرا به تکنیکهای خبرنویسی، روشهای مصاحبه خبری، گزارش نویسی و مصاحبه و بیان خاطرات شفاهی مطبوعات می‌باشد.
ابراهیم نصیری افزود: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره آموزشی میتوانند با تلفن های سازمان به شماره های 31351632 و 31351424 تماس بگیرند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج