قانون گریزی و نبود نظارت بر تخلفات ماده 100 عوامل اصلی ایجاد بحران

قانون گریزی و نبود نظارت بر تخلفات ماده 100 عوامل اصلی ایجاد بحران
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر اجرا و نظارت بر تخلفات ماده 100 توسط فرمانداران تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، محمدصادق پورمهدی در کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران آذربایجان شرقی(غدیر2) ویژه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ها با تاکید بر رعایت دقیق قوانین گفت:دور زدن قوانین عامل اصلی ایجاد بحران است.
وی با تاکید بر اینکه مدیریت بحران را باید از خودمان شروع کنیم افزود: مدیران بحران هر شهرستان باید به موقع در صحنه حضور داشته باشند و ضروری است با بالا برد آستانه تحمل خود در مواقع حساس دچار مشکل نشویم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، با اشاره به سختگیری های فنی و تخصصی در جذب و گزینش همکاران آتش نشانی گفت: بازبینی تجهیزات و برگزاری مانورهای متنوع در دستور کار مسئولان مربوطه باید قرار گیرد.
وی نقش مدیریت زمان در مدیریت بحران را مهم دانست و گفت: عامل مهم دیگر که باید مورد توجه قرار گیرد اطلاع رسانی بحران فقط از یک کانال و از طریق سخنگو ها باشد.
پورمهدی ضمن تقدیر از مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس خاطرنشان کرد: از اقدامات شایسته مهندس عرب باغی در خصوص توسعه راههای مواصلاتی و تجهیر امکانات ایمنی ارس تشکر ویژه داریم و امیدواریم شاهد ادامه این روند در شهرستان جلفا باشیم.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج