دبیر هنری دومین جشنواره بین المللی نقاشی بر روی تخم مرغ های نوروزی ارس معرفی شد

دبیر هنری دومین جشنواره بین المللی نقاشی بر روی تخم مرغ های نوروزی ارس معرفی شد
ابراهیم نصیری مدیر فرهنگی، آموزشی و هنری منطقه آزاد ارس گفت: با حکم معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری منطقه آزاد ارس، صابر بقال اصغری بعنوان دبیر هنری دومین جشنواره نقاشی بر روی تخم مرغ های نوروزی ارس معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین المل، ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: آقای صابر بقال اصغری که از فعالان باسابقه و متخصص هنرهای تجسمی استان آذربایجان شرقی است با تصویب شورای سیاستگذاری جشنواره بعنوان دبیر هنری دومین جشنواره نقاشی بر روی تخم مرغ های نوروزی ارس انتخاب شد.
ابراهیم نصیری نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارس ضمن تقدیر از اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال جشنواره با اخذ مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح بین المللی برگزار می گردد.
وی افزود دبیرخانه جشنواره طی انتشار پوستر فراخوان این رویداد، فعالیت های خود را آغاز کرده و آماده دریافت آثار از از سراسر کشور و کشورهای همسایه ارس شامل ارمنستان، آذربایجان، نخجوان و ترکیه است.
وی در تشریح نحوه برگزاری جشنواره گفت: امسال جشنواره بصورت مسابقه ای و کارگاهی و در دو بخش اصلی با موضوع نوروز و بخش ویژه با موضوع معرفی منطقه آزاد ارس برگزار خواهد شد که در بخش مسابقه علاقمندان می توانند طرح های خود را بر روی تخم مرغ های واقعی، سفالی و ... پیاده کرده و اصل آثار را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند در بخش کارگاهی نیز علاقمندان می توانند تصویر آثار خود را تا حداکثر 5 اثر تا تاریخ 15 اسفند ماه سالجاری به آدرس ایمیل جشنواره art@arasfz.ir ارسال نمایند.
ابراهیم نصیری زمان برگزاری جشنواره را 25 الی 28 اسفند سالجاری اعلام کرد و گفت خوشبختانه سال گذشته جشنواره از استقبال خوبی روبرو شد و نزدیک به 600 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج