استقلال و آزادی ایران بی نظیر است / برجام ابرقدرت های دنیا را به زانو درآورد

استقلال و آزادی ایران بی نظیر است /  برجام ابرقدرت های دنیا را به زانو درآورد

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس در آئین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های ارس در دهه فجر گفت: نباید فراموش کنیم استقلال و آزادی ایران بی نظیر است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد حسن نژاد گفت: بالاترین رده استقلال هر کشور استقلال سیاسی است و بعد از انقلاب علاوه بر این مهم، استقلال اقتصادی و آزادی کشور و ملت نیز تححق پیدا کرد.

وی افزود: عزت ملت ایران با اتکا به انقلابیون و عمل به شعارهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به دست آمده است.

حسن نژاد گفت: در کنار انتقادهایی که به برجام دارم باید اذعان کنیم ابرقدرت های دنیا مجبور به مذاکره و زانو زدن در برابر ایران شدند و این عزت و سربلندی هر ایرانی است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در زمینه استقلال سیاسی و نظامی پیشرفت های خوبی داشته ایم، گفت: برای دستیابی به استقلال اقتصادی باید تلاش های بیشتر انجام شود.

وی افزود: ارس بعنوان نسل دوم مناطق آزاد ایران، بعد از تلاش های بی وقفه از سال 1392 تاکنون و کسب عنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران در این مدت، توانسته تحول اقتصادی ملموس و مشهود در این منطقه ایجاد کند.

وی به بودجه بیش از 200 میلیارد تومانی سازمان منطقه آزاد ارس و هزینه در بخش های عمرانی و زیربنایی اشاره کرد و گفت: این رقم در آذربایجان شرقی نظیر ندارد و باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم.

 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج