فیلم مستند « شبیه خودش» در منطقه آزاد ارس اکران شد / مدیرعامل: مدافعین حرم حافظ آبرو و آرمان های انقلاب هستند

فیلم مستند « شبیه خودش» در منطقه آزاد ارس اکران شد / مدیرعامل: مدافعین حرم حافظ آبرو و آرمان های انقلاب هستند

فیلم مستند « شبیه خودش» به کارگردانی سید محمد امین بهکار که روایتگر زندگی « حامد جوانی» شهید مدافع حرم می باشد، در سالن حکیم نباتی منطقه آزاد ارس به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، همزمان با برگزاری مراسم سوگواره فاطمی، مظلومه فدک» در منطقه آزاد ارس، فیلم مستند « شبیه خودش»  که در حوزه هنری آذربایجان شرقی تولید شده است اکران شد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در این آئین گفت: شهدای مدافعین حرم حافظ آبروی کشور و مدافع آرمان های انقلاب هستند.

محسن خادم عرب باغی افزود: رشادت ها و جانفشانی های مدافعین حرم و شهدایی همچون حامد جوانی عامل بازدارنده و ضامن امنیت کشورمان در برابر نقشه های شوم دشمن است.


مدافعین حرم تربیت شدگان نسل اول انقلاب هستند

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نوین نیز در این آئین گفت: مدافعین حرم تربیت شدگان نسل اول انقلاب هستند و وجود آنان کشور را از همه لحاظ بیمه کرده است.

وی با بیان اینکه اتفاق های خوبی در سوریه در حال روی دادن است، گفت: هدف دشمن در سوریه و عراق، تجاوز به حریم ایران است و خوشبختانه مردم آگاه و بابصیرت کشورمان با حضور در جبهه های نبرد در آن سوی خاک میهن، حافظ امنیت کشور شده اند.

همچنین در پایان مراسم « سوگواره فاطمی، مظلومه فدک» از جعفر جوانی پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج