68 طرح نمایشی به چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس ارائه شد

68 طرح نمایشی به چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس  ارائه شد

دبیر چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس گفت: با اتمام موعد ارسال طرح ها، 68 طرح و ایده به دبیرخانه چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس ارائه و بازخوانی توسط هیات بازبین به پایان رسید.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری افزود: از تعداد 68 طرح نمایشی 46 طرح در مرحله بازخوانی مورد پذیرش قرار گرفتند که از مجموع 46 طرح پذیرفته شده 23 طرح با رای مثبت و 23 طرح با رای مشروط به مرحله بازبینی راه یافتند.
وی ادامه داد: طرح های رسیده به دبیرخانه جشنواره از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان می باشند.
وی گفت : پذیرفته شدگان در این مرحله می بایست تا تاریخ 15 اسفند ماه سالجاری سی دی آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند .
نصیری افزود:پس از ارزیابی توسط هیات بازبین و انتخاب گروه های برگزیده، جشنواره در هفته دوم فروردین 96با اجرای گروههای نمایشی در حضور گردشگران نوروزی در منطقه آزاد ارس برگزار خواهد شد.
دبیر چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس گفت: در مدت زمان برگزاری جشنواره هر گروه 3 اجرای خیابانی برای مردم و گردشگران منطقه آزاد ارس و ارزیابی داوران اجرا خواهند کرد.
وی گفت: اختتامیه جشنواره در تاریخ 20 فروردین با تقدیر از نفرات و آثار برتر در زمینه طرح و ایده، بازیگری، کارگردانی، موسیقی، لباس و دکور و کار برگزیده برگزار خواهد شد.
لیست طرح ها و ایده های پذیرفته شده مثبت و مشروط چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس را اینجا ببینید.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج