در دیدار هیات تجاری اقتصادی آلمانی با مدیر عامل ارس

علاقمندی صنعتگران آلمانی به سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس

علاقمندی صنعتگران آلمانی به سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، با سرمایه گذاران و صنعتگران آلمانی دیدار کرد. 
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، با سرمایه گذاران و صنعتگران آلمانی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در این دیدار، ضمن اعلام حمایت از سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس، گفت: استراتژی منطقه آزاد ارس، حمایت از شرکت های خارجی است که بتوانند فناوری های به روز دنیا را به ارس انتقال دهند و از سرمایه گذاران خارجی کاملا حمایت می کنیم.
وی تاکید کرد: خوشبختانه صنعتگران آلمانی نیز ضمن علاقمندی برای سرمایه گذاری در ارس، علاقمند به انتقال تکنولوژی نیز هستند.
عرب باغی خاطر نشان کرد: انتقال فناوری به کشور باید به صورت گام به گام باشد و منطقه آزاد ارس نیز این توانایی را دارد که تمام شرایط مورد نیاز برای سرمایه گذاری خارجی و انتقال فناوری را فراهم کند.
وی افزود: زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاران در ارس فراهم است و مجوزهای لازم به همراه زمین و سایر امکانات زیرساختی به سرعت در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می گیرد.
عرب باغی در مورد پیشنهاد این شرکت برای سرمایه گذاری در زمینه تولید محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده با برند معتبر آلمانی نیز گفت: خوشبختانه این برد جهانی در ایران نیز شناخته شده است و با فعالیتی که این شرکت در سال های اخیر در ایران داشته است، قدم های اولیه برای تولید و عرضه این محصول برداشته شده است.
وی گفت: در زمینه معرفی و فروش محصولات این شرکت نیز امکان واگذاری فروشگاهی در سطح منطقه با شرایط بسیار خوب وجود دارد و در این زمینه نیز آماده حمایت هستیم.
عضو هیئت مدیره و رئیس صادرات کارخانه آلمانی نیز در این دیدار گفت: منطقه آزاد ارس به عنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران، قابلیت های بالایی برای سرمایه گذاری و تولید محصول دارد و این شرکت پس از ماهها مطالعه، تصمیم به سرمایه گذاری در ارس گرفته است.
گونتر زیونگل افزود: این سرمایه گذاری در چند فاز عملیاتی می شود و در فاز اول علاقمند به سرمایه گذاری در زمینه صادرات مجدد هستیم و در ادامه نیز با انتقال تکنولوژی به ارس، تولید محصولات بهداشتی ، آرایشی و شوینده در همین منطقه انجام خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: برند این شرکت در اغلب کشورهای دنیا از جمله خاورمیانه و ایران شناخته شده است و این شرکت متعهد به تولید محصولات در ایران با کیفیت بالای جهانی است.
زیونگل تاکید کرد: مزایای بهتر ارس در بین سایر مناطق آزاد ایران برای سرمایه گذاری، دلیل انتخاب این منطقه بوده است و معافیت های ارائه شده به همراه موقعیت استراتژیک ارس، تنها بخشی از جذابیت های ارس در زمینه سرمایه گذاری بوده است.
وی عنوان کرد: این سرمایه گذاری در فاز اول، باعث اشتغال حداقل 150 نفر خواهد شد.
گفتنی است که در دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، با سرمایه گذاران و صنعتگران آلمانی، علاوه بر مسئولان سازمان منطقه آزاد ارس، دبير ستاد خدمات سرمايه گذاري آذربايجان شرقي ، عضو هیئت مدیره و معاون بازاریابی، عضو هیئت مدیره و رئیس صادرات، نماینده انحصاری خاورمیانه و نماینده انحصاری ایران این شرکت تولیدی نیز حضور داشتند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج