دبیر چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس:

اعلام نتایج بازبینی چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس

اعلام نتایج بازبینی چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس
دبیر چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس از اعلام نتایج بازبینی این جشنواره خبر داد.
دبیر چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس از اعلام نتایج بازبینی این جشنواره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: از میان 68 طرح رسیده به دبیرخانه جشنواره و انجام بازخوانی و انتخاب 46 طرح جهت بازبینی، فرایند بازبینی توسط هیات بازبین انجام و نتایج مربوطه منتشر شد.
وی گفت: از 46 طرح بازبینی شده 10 طرح جهت شرکت در بخش مسابقه، 6 طرح در بخش آیینی سنتی و 2 طرح در بخش جنبی پذیرش شدند.
دبیر جشنواره تئاتر ارس ادامه داد: 18 طرح پذیرفته شده در چهارمین جشنواره از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی وزنجان می باشند که در ایام تعطیلات نوروز سال 96 به اجرای خیابانی خواهند پرداخت.
نصیری افزود: برخی از طرح های پذیرش شده مشروط به اصلاح و اعمال نظرات هیات بازبین شده اند و پس از بازبینی مجدد تصمیم قطعی اتخاذ می گردد.
وی گفت: با توجه به اعمال محدودیت هایی در فراخوان جشنواره از جمله عدم پذیرش طرح های ارائه شده به جشنواره های دیگر و توجه ویژه به بخش مسابقه براساس فراخوان طرح های موضوعی خوشبختانه در این دوره هم شاهد افزایش تعداد طرح ها از 43 طرح در سال گذشته به 68 طرح در سالجاری و نیز افزایش طرح های ابتکاری و خلاقانه و توجه به موضوعات مرتبط با فراخوان و مباحث مدنظر در توسعه منطقه ارس بودیم.
وی اعلام کرد: با برنامه ریزی انجام یافته مراسم افتتاح جشنواره در روز 7 فروردین مصادف با روز جهانی تئاتر در شهر مرزی جلفا برگزار و گروههای هنری بیش از 50 اجرای خیابانی را درروزهای 7 تا 10 فروردین در این منطقه انجام خواهند داد.

دانلود جدول نتایج

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج