در نوروز 96 اتفاق افتاد:

انتشار ربات ویژه گردشگری منطقه آزاد ارس

انتشار ربات ویژه گردشگری منطقه آزاد ارس
ربات سلام ارس می تواند اطلاعات مختلف در زمینه های متفاوت، از جمله معرفی منطقه آزاد ارس، گردشگری نوروزی و امکانات سرمایه گذاری را در اختیار علاقمندان قرار دهد
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از انتشار ربات تلگرامی ویژه گردشگری منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمدعلی زاده مهدی گفت: این ربات تلگرامی با عنوان «سلام ارس» در آستانه نوروز 96 در دسترس گردشگران نوروزی ارس قرار گرفته است.
وی افزود: ربات سلام ارس می تواند اطلاعات مختلف در زمینه های متفاوت، از جمله معرفی منطقه آزاد ارس، گردشگری نوروزی و امکانات سرمایه گذاری را در اختیار علاقمندان قرار دهد.
زاده مهدی خاطرنشان کرد: بخش های اصلی این ربات شامل معرفی منطقه آزاد ارس، گردشگری، سرمایه گذاری، در شهر و بخش از من بپرس می شود و هر یک از این بخش ها نیز دارای قسمت های مختلف و اطلاعات جانبی در مورد ارس هستند.
وی عنوان کرد: گردشگران نوروزی ارس می توانند توسط این ربات به نقشه شهر جلفا و لیست اماکن خدماتی، اقامتی و تفریحی این منطقه آزاد دسترسی پیدا کنند.
زاده مهدی تاکید کرد: گردشگران نوروزی ارس با عضویت در این ربات می توانند از لیست جاذبه های طبیعی، تاریخی، خرید و برنامه های نوروزی ارس باخبر شده و در کنار آن با فرصت های تحصیل، سرمایه گذاری و حضور در ارس نیز آشنا شوند.
گفتنی است که علاقمندان برای عضویت در این ربات می توانند به آدرس arasfzbot@ در تلگرام مراجعه کنند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج