استاندار آذربایجان شرقی به همراه هیئت همراه در دومین روز از نوروز 96 از مرکز آتشنشانی و امداد و نجات منطقه آزاد ارس، هنگ مرزی جلفا و پاسگاه های مرزی این شهرستان دیدار کرد. " />

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار نوروزی از هنگ مرزی جلفا:

امنیت امروز در مرزهای آذربایجان شرقی اشتغال، تولید و گردشگری را افزایش می دهد

امنیت امروز در مرزهای آذربایجان شرقی اشتغال، تولید و گردشگری را افزایش می دهد
استاندار آذربایجان شرقی به همراه هیئت همراه در دومین روز از نوروز 96 از مرکز آتشنشانی و امداد و نجات منطقه آزاد ارس، هنگ مرزی جلفا و پاسگاه های مرزی این شهرستان دیدار کرد. 
استاندار آذربایجان شرقی به همراه هیئت همراه در دومین روز از نوروز 96 از فرماندهی آتشنشانی و امداد و نجات منطقه آزاد ارس، هنگ مرزی جلفا و پاسگاه های مرزی این شهرستان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اسماعیل جبارزاده در مرکز فرماندهی هنگ مرزی جلفا ضمن تبریک عید نوروز، گفت: امنیت امروز در مرزهای آذربایجان شرقی اشتغال، تولید و گردشگری را افزایش می دهد.
وی تاکید کرد: هدف از این دیدار، تبریک عید و بازدید از مرزبانی استان، به همراه تقدیر و تشکر از زحمات یک سال گذشته این پرسنل خدوم مرزبانی است.
جبارزاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه الطاف الهی شامل حال استان است و این محبت و همدلی که در آذربایجان شرقی وجود دارد، باعث ایجاد امنیت در مرزها و سرتاسر استان شده است.
وی اظهار کرد: امنیت و به خصوص امنیت در مرزها، بزرگترین نعمتی است که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد شده است.

جبارزاده گفت: رفتار خوب با همسایه ها، توسط تمام بزرگان دینی و ائمه اطهار (ع) تاکید و توصیه شده است و کشورهای همسایه نیز از این موضوع مستثنی نیستند.
رئیس شورای تامین استان در ادامه گفت: در سال ۹۵ هیچ مشکلی و مورد امنیتی در مرزهای استان نداشتیم و به جرات می توان گفت که مرزهای آذربایجان شرقی جزو امن ترین مرزهای کشور هستند.
وی تصریح کرد: حفط امنیت مسافران و مردم مرزنشین، همواره وظیفه ما بوده و با تدابیر شورای تامین استان آماده خدمت به مسافران نوروزی در مرزهای استان هستیم.
گفتنی است استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه از فرماندهی آتشنشانی و امداد و نجات منطقه آزاد ارس، فرماندهی هنگ مرزی جلفا و پاسگاه های متعدد این شهرستان در جلفا و نوردوز دیدار کردند. در این بازدید معاون امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، فرمانده مرزبانی استان، فرمانده هنگ مرزی جلفا، فرماندار جلفا و رئیس مرکز امداد و نجات منطقه آزاد ارس نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج