از سفر به ارس عکس بگیرید و برنده جایزه شوید

از سفر به ارس عکس بگیرید و برنده جایزه شوید
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مسابقه ویژه ای را برای انتخاب 3 عکس پربازدید گردشگران از سفر به ارس برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، گردشگران نوروزی منطقه آزاد ارس می توانند، از امروز تا 25 فروردین ۹۶عکس های خود را در اینستاگرام منتشر کرده و در نهایت به تصاویری که بیشترین بازدید را داشته باشند، جوایزی در نظر گرفته شده است.
گردشگران نوروزی ارس می توانند تصاویر خود از حال و هوای نوروزی ارس و فیلم ها و سلفی های خود را از طریق اینستاگرام با هشتگ #مرز_پرگهر و #ارس96 منتشر کرده و به آدرس اینستاگرام روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس ( @pr.aras ) دایرکت کنند.
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس در پایان فروردین ماه به 3 نفر از گردشگرانی که تصاویرشان بیشترین بازدید را داشته باشد، جوایزی اهدا خواهد کرد.
گفتنی است که سازمان منطقه آزاد ارس در نوروز 96 برنامه های متنوعی را در جلفا، نوردوز و خداآفرین تدارک دیده است و گردشگران نوروزی ارس تا پایان تعطیلات نوروزی می توانند از این برنامه ها دیدن کنند. بر همین اساس، در نوروز 96 شاهد برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی از جمله دومین دوره جشنواره بین المللی رنگ آمیزی تخم مرغ های رنگی، جشنواره تئاتر خیابانی، مسابقه عکاسی با موبایل، طرح قرآن بخوان و جایزه ببر، جشنواره داستان نویسی، نمایشگاه سوغات و صنایع دستی، سیرک بین المللی، نورافشانی، جشنواره عشایر، تورهای طبیعت گردی، سیرک بین المللی، نمایشگاه نقاشی های سه بعدی، نمایشگاه عکس دوسالانه ارس، مسابقات بومی محلی ، جشن ها و کنسرت های موسیقی، مسابقات قایقرانی و ماهیگیری و مسابقات کارتینگ، بیلیارد و زیپ لاین در سطح منطقه آزاد ارس هستیم.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج