در ادامه مسابقات ورزشی منطقه آزاد ارس برای نوروز 96

مسابقه کارتینگ ارس برگزار شد

مسابقه کارتینگ ارس برگزار شد
در ادامه مسابقات ورزشی منطقه آزاد ارس برای نوروز 96 ، مسابقه کارتینگ ارس برگزار شد و این مسابقه برندگان خود را شناخت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این دوره از مسابقات که به همت سازمان منطقه آزاد ارس برگزار می شود، علاقمندان به رشته کارتینگ و رانندگی با خودروهای کوچک مسابقه ای به رقابت با یکدیگر پرداختند.
در پایان این رقابت به 7 نفر از شرکت کننده ها، جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. بر اساس اعلام کیمته برگزاری این مسابقه، امین فلاحی توانست رتبه نخست را به خود اختصاص دهد. علی جعفرزاده امین ظهیری، شاهین میرسلام اللهی و شاهین میرسلام اللهی و عطا آقاجانی نیز به ترتیب مقام های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در این مسابقه از پونه راعی شجاعی به عنوان خانم شرکت کننده و فرحان قاسمی به عنوان شرکت کننده خردسال نیز تقدیر شد.
کارتینگ یکی از ورزش های مفرحی است که در منطقه آزاد ارس میزبان گردشگران بی شماری است و علاقمندان به انجام این ورزش می توانند همه روزه به پیست کارتینگ ارس، واقع در پارک کوهستان جلفا مراجعه کنند.
گفتنی است که رقابت های ورزشی پیش بینی شده برای نوروز همچنان ادامه دارد و طی امروز و روزهای آتی سایر مسابقات ورزشی در ارس اجرا می شود. بر اساس برنامه پیش بینی شده، سه شنبه 8 فروردین مسابقات ماهیگیری در سایت ماهیگیری جلفا و چهارشنبه 9 فروردین مسابقات تیراندازی در سایت تیراندازی پارک کوهستان، برگزار می شود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج