مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار نوروزی با امام جمعه شهرستان جلفا:

منطقه آزاد ارس از تولید و اشتغال حمایت می کند

منطقه آزاد ارس از تولید و اشتغال حمایت می کند
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جلفا، بر حمایت از تولید اجناس ایرانی و ایجاد اشتغال تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در این دیدار تصریح کرد: منطقه آزاد ارس در سال گذشته، در زمینه اقتصاد مقاومتی به اهداف از پیش تعیین شده دست یافته است و در سال جدید نیز بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری اهتمام زیادی برای افزایش تولید و اشتغال در منطقه خواهیم داشت.
وی افزود: در ماه های آتی چندین شرکت بزرگ تولیدی، فعالیت خود را در منطقه آزاد ارس آغاز خواهند کرد و به زودی شاهد افزایش میزان تولیدات اجناس ایرانی و افزایش اشتغال خواهیم بود.
عرب باغی اظهار کرد: حرکت منسجم تمام مسئولین می تواند اشتغال و تولید را در کشور بیمه کند و خوشبختانه در منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا شاهد همدلی بین مسئولین و بخش های مختلف هستیم و این همدلی بین مسئولین و مردم نیز به عینه قابل مشاهده است.
وی خاطرنشان کرد: در سال های گذشته ورود اجناس خارجی که مشابه ایرانی دارند، به منطقه آزاد ارس ممنوع شده است و مجوز جدیدی برای تاسیس مجتمع های تجاری صادر نشده است.
عرب باغی با اشاره به برنامه های ستاد خدمات سفر در نوروز 96 تاکید کرد: در برنامه های پیش بینی شده، سعی شده است که برنامه های فرهنگی، آموزشی و هنری در اولویت اول باشند و فرهنگ سازی یکی از بزرگترین هدف های سازمان منطقه آزاد ارس در برنامه های نوروزی و سایر برنامه های پیش بینی شده برای سال جدید است.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه جلفا نیز در این بازدید، ضمن اشاره به شعار سال، اظهار کرد: برای افزایش اشتغال و تولید نیاز به فرهنگ سازی داریم و در صورتی می توانیم موفق شویم که فرهنگ خرید و استفاده از اجناس ایرانی در جامعه حاکم شود.
حجت الاسلام و المسلمین علی انتظاری، افزود: حذف اسراف از جامعه و از بین رفتن فرهنگ استفاده از برندهای خارجی با بهبود کیفیت تولید اجناس ایرانی و افزایش تولید می تواند، محقق شود.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در منطقه آزاد ارس، اقدامات خوبی در زمینه افزایش تولید و اشتغال و در راستای اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است و نیاز داریم که این اقدامات افزایش پیدا کند.
حجت الاسلام و المسلمین انتظاری در پایان از مسئولین سازمان منطقه آزاد ارس دعوت کرد که قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان در مورد اقدامات اقتصادی و فرهنگی صورت گرفته، اطلاع رسانی کنند.
گفتنی است که این دیدار با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، نماینده ولی فقیه در شهرستان و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، برگزار شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج