9 دی تجلی ولایت مداری و اقتدار ملت در برابر استکبار بود / توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری پاسخ قاطع ایران به تشدید تحریم ها

9 دی تجلی ولایت مداری و اقتدار ملت در برابر استکبار بود / توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری پاسخ قاطع ایران به تشدید تحریم ها

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار هر روز فشارها و تحریم های خود بر ایران را افزایش می دهد که بیداری و بصیرت امت مسلمان و غیور ایران اسلامی تمام این توطئه ها را نقش بر آب کرده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس با بیان اینکه 9 دی 88 نمود عینی اقتدار و عزت ملت غیور کشور بود گفت: یاوه گویان و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار سیلی محکمی از سوی ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی خوردند.
نجفی با اشاره به اهمیت منویات مقام معظم رهبری در رابطه با لزوم بصیرت و آگاهی گفت: ملت سربلند و ولایتمدار ایران با تبعیت از ولی فقیه و درک این مقام پر ارزش توانستند در مقابل هجمه بسیار بزرگ و گسترده فتنه 88 ایستادگی کرده و جواب دندانشکن دیگری را به استکبار بدهند.
صادق نجفی با بیان اینکه جهان خوارانی چون آمریکا تنها راه مقابله با ایران را تحریم های اقتصادی می دانند افزود: آمریکای جنایتکار بعد از شکست فاجعه بار در فتنه 88 بیش از هر زمان دیگری بر شدت تحریم ها علیه ایران افزود اما به حول الهی و درایت مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم بزرگ ایران این تحریم ها نیز نتیجه ای دربرنداشت.
وی تصریح کرد: ملت ایران همواره در طول تاریخ نشان داده اند که با الگوگیری از حماسه بزرگ حسینی در روز عاشورا و تبعیت محض از ولی فقیه در مقابل هر گونه زور گویی و تجاوز بی اهمیت نبوده و قاطع ترین جواب ممکن را به توطئه گران داده است.
وی ابراز داشت: امروز به رغم وجود تحریم های متعدد، منطقه آزاد ارس نیز همسو با سایر مناطق اقتصادی کشور شاهد حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوده و رونق اقتصادی و تجاری این منطقه نیز در سال جهاد اقتصادی موید نتیجه عکس تحریم های دشمنان نظام است.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج