سرمایه گذاری 70 میلیارد ریالی ارس در مدرسه سازی

سرمایه گذاری 70 میلیارد ریالی ارس در مدرسه سازی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از سرمایه گذاری 70 میلیارد ریالی در بخش مدرسه سازی در ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز ارس، گفت: در سال های 1393 و 1394 بالغ بر 38 میلیارد و 500 میلیون ریال برای احداث و تجهیز مدارس منطقه هزینه شده است.
وی افزود: احداث مدرسه 12 کلاسی شریعتی، انجام عملیات عمرانی و تجهیز و مرمت مدارس، پروژه هوشمندسازی مدارس و مساعدت در برنامه های جاری آموزشی و فرهنگی از اقدامات سال های یاد شده است.
عرب باغی گفت: آغاز احداث مدرسه 12 کلاسی متوسطه ارس با اعتبار 20 میلیارد ریال، طرح های بهسازی فضاهای آموزشی، ادامه پروژه هوشمندسازی مدارس نیز با بیش از 27 میلیارد ریال اقدامات بخش فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس در سال 1395 بوده است.
وی تبدیل ارس به قطب علمی مناطق آزاد ایران را هدف از توسعه و تجهیز مدارس و دانشگاه ها عنوان کرد و افزود: در ادامه روند توسعه فضاهای آموزشی، احداث یک مدرسه 12 کلاسی دخترانه با احداث در 12 ماه را سازمان منطقه آزاد ارس قبول کرده و انجام خواهد داد.
او در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر ترویج فرهنگ و تفکر مشارکت در امور خیر، گفت: مشارکت در امور خیر توفیق الهی بوده و بهترین شیوه سرمایه گذاری برای آخرت است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با بیان اینکه مدرسه سازان در آینده کشور سهیم هستند، گفت: خیرین مدرسه ساز با درک صحیح از واقعیت و حقیقت جهان هستی و با احترام به جایگاه و کرامت انسان وارد این عرصه شده اند.
دومین جشنوراه تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار منطقه آزاد ارس با حضور اشار مختلف جامعه خیرین مدرسه ساز، جمعهی از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ارس و مسئولین ارس و شهرستان جلفا در سالن حکیم نباتی ارس برگزار شد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج