باهدف راه اندازی پنجره واحد تجاری:

نشست شورای تجارت فرامرزی در پایانه مرزی نوردوز ارس برگزار شد

نشست شورای تجارت فرامرزی در پایانه مرزی نوردوز ارس برگزار شد
استقرار سازمان های ذیربط در مرز و احداث زیرساخت های تفریحی، اقامتی ، گردشگری و رفاهی جهت رفاه حال مسافرینی که از این مرز عبور می کنند، ضروری است
نشست شورای تجارت فرامرزی با هدف راه اندازی پنجره واحد تجاری در پایانه مرزی نوردوز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی در این نشست با اشاره به رویکرد دولت دوازدهم در راستای توسعه تجارت فرامرزی، گقت: تعامل فرابخشی بین دستگاه های مستقر در مرزها و فراهم سازی بسترهای لازم برای تسهیل واردات، صادرات و تردد مسافرین و گردشگران، می تواند در نهایت به رضایت مندی عمومی بینجامد.
علی نواداد با اشاره به تردد اتباع ۵۵ کشور از مرز نوردوز، عنوان کرد: استقرار سازمان های ذیربط در مرز و احداث زیرساخت های تفریحی، اقامتی ، گردشگری و رفاهی جهت رفاه حال مسافرینی که از این مرز عبور می کنند، ضروری است.
مدیر مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس نیز در نشست شورای تجارت فرامرزی با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه، گفت: این سرمایه گذاری در مساحتی بالغ بر ۱۲۰۰۰ مترمربع انجام می شود و شامل غذاخوری و ۷۰ باب سوییت اقامتی است.
احمد حسن نژاد افزود: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته تا پایان تابستان 96 این مجتمع رفاهی و خدماتی شروع به فعالیت خواهد کرد.
وی با اشاره به احداث و تجهیز ساختمان آتش نشانی و اورژانس منطقه آزاد ارس مستقر در مرکز نوردوز، از اهتمام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس بر خدمت رسانی و ایجاد بسترها و زیرساخت های اقامتی - رفاهی جهت آسایش افرادی که از مرز نوردوز تردد می کنند، سخن به میان آورد.
گقتنی است، در نشست شورای تجارت فرامرزی علاوه بر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی، فرماندار جلفا، برخی از مدیران کل استانی و مسئولان شهرستان نیز حضور داشتند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج