مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس:

10 درصد از بودجه سازمان منطقه آزاد ارس صرف برنامه های فرهنگی، نماز و قرآن می شود

10 درصد از بودجه سازمان منطقه آزاد ارس صرف برنامه های فرهنگی، نماز و قرآن می شود
اگرچه منطقه آزاد ارس ماهیتی اقتصادی دارد اما در سال های اخیر تلاش شده است تا اهداف فرهنگی، دینی و معنوی نیز در اولویت های سازمان منطقه آزاد ارس باشد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین استقبال مومنین از ماه نزول قرآن، تقویت روحیه دینی و قرآنی ساکنان و گردشگران را از اولویت های سازمان منطقه آزاد ارس، عنوان کرد و گفت: 10 درصد از بودجه سازمان منطقه آزاد ارس صرف برنامه های فرهنگی، نماز و قرآن می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی، گفت: اگرچه منطقه آزاد ارس ماهیتی اقتصادی دارد اما در سال های اخیر تلاش شده است تا اهداف فرهنگی، دینی و معنوی نیز در اولویت های سازمان منطقه آزاد ارس باشد.
وی افزود: تقویت سرمایه گذاران از نظر آشنایی با مفاهیم اسلام و قرآن و تلاش برای افزایش فرهنگ دینی در جامعه می تواند به توسعه همه جانبه منطقه آزاد ارس بینجامد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تاکید کرد: قدم اول در زمینه کاربردی کردن مفاهیم دینی و قرآنی در سطح جامعه، آموزش آن به عموم مردم است و منطقه آزاد ارس جزو مناطق پیشتاز در این زمینه محسوب می شود.
عرب باغی تصریح کرد: در سال های اخیر مسابقات دینی و قرآنی به طور مستمر در منطقه آزاد ارس دایر بوده است و برنامه های متنوعی در این حوزه اجرا شده است.
وی خاطرنشان کرد: سال گذشته منطقه آزاد ارس به رتبه های خوبی در زمینه فرهنگ سازی دینی و قرآنی دست پیدا کرده است و در زمینه نماز نیز موفق شده ایم تا در سطح کشور، رتبه نخست را کسب کنیم.
عرب باغی در پایان گفت: هر ساله 10 درصد از بودجه منطقه آزاد ارس، صرف برنامه های فرهنگی می شود و قرآن و نماز نیز جزو اولویت ها در بین برنامه های فرهنگی ارس هستند.
گفتنی است، آیین استقبال مومنین از ماه نزول قرآن، شب گذشته در منطقه آزاد ارس برگزار شد. در این آیین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه جلفا، مسئولان سازمان و شهرستان حضور داشتند. این مراسم با حضور نوابغ قرآنی کشور، حجت السلام و المسلمین محمدحسین طباطبایی و حنانه خلفی و با استقبال مردم منطقه برگزار شد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج