معاون عمرانی و زیربنائی سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

بازنشر: انتشار فراخوان طراحی نمادهای شهری نماز ، ژئوپارک و میدان اصلی سایت گلخانه

بازنشر: انتشار فراخوان طراحی نمادهای شهری نماز ، ژئوپارک و میدان اصلی سایت گلخانه
مهلت ارسال آثار تا 5 مرداد تمدید شد.
معاون عمرانی و زیربنائی سازمان منطقه آزاد ارس از انتشار 3فراخوان طراحی نماد شهری با موضوع نماز و ارائه طرح محوطه و نماد سه راهی سایت ژئوپارک ارس و میدان اصلی واقع در سایت گلخانه ارس در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس جعفر احمدی با اعلام این خبر، گفت: نگاه نو و خلاقانه به موضوع نماز، پرهیز از ساده انگاری و طرح های شعارگونه، به دور بودن از معانی پیچیده فلسفی و انتقال مفهوم عبادت و رشد معنوی به منظور نشان دادن نماز به عنوان ستون دین و بازدارنده از نگاه، از جمله مواردی می باشند که ارائه دهنده های طرح ملزم به توجه به آن ها هستند.
احمدی افزود: از علاقمندان و فعالان رشته های هنری، معماری و معماری اسلامی دعوت می شود که طرح های پیشنهادی خود را به معاونت عمرانی و زیربنائی سازمان منطقه آزاد ارس ارسال کنند.
وی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار پیشنهادی برای طراحی نماد شهری نماز بیستم تیرماه 96 بوده و علاقمندان باید آثار خود را به طور کامل و بر اساس ضوابطی که در فراخوان منتشر شده است، به سازمان منطقه آزاد ارس ارسال کنند.


>> مهلت ارسال آثار تا 5 مرداد تمدید شده است.

احمدی در زمینه فراخوان طراحی نماد شهری ژئوپارک ارس نیز گفت: معاونت فنی و زیربنائی سازمان منطقه آزاد ارس در نظر دارد، ساماندهی و زیباسازی سه راهی سایت ژئوپارک ارس در مجاورت پارک کوهستان را با در نظر گرفتن شرایط محیطی به اساتید، دانشجویان، مهندسین معمار و مشاورین ذی صلاح واگذار کند.
وی افزود: علاقمندان به این موضوع می توانند حداکثر تا 30 تیرماه 96 ، طرح های خود را بر اساس ضوابطی که در این فراخوان منتشر شده است به واحد زیباسازی معاونت فنی و زیربنائی سازمان منطقه آزاد ارس ارسال کنند.
احمدی تصریح کرد: زیبایی مناسب در روز و نورپردازی در شب به همراه توجه ویژه به عناصر ژئوپارک ارس و لوگوی این ژئوپارک باید مدنظر طراحان نماد شهری این محوطه باشد.

>> مهلت ارسال آثار تا 5 مرداد تمدید شده است.

معاون فنی و زیربنایی ارس در خصوص ارائه طرح میدان اصلی واقع در سایت گلخانه ارس گفت: ساماندهی و زیباسازی میدان و بلوار اصلی سایت گلخانه سازمان منطقه آزاد ارس در محدوده جلفا مشتمل بر طراحی و بهسازی بلوار،طرح landscape، طرح المان و یادمان متناسب با (سایت گلخانه ای محدوده سازمان )، توجه و بهره برداری ازجلوه های نورپردازی درشب وروز بعلاوه ی تهیه طرح المان و یادمان اصلی و هویت بخشی به مجموعه ومکان فوق ، استفاده از فضا و چشم انداز سبز مسیر ورودی تا حد امکان و فضای حاکم برآن مواردی هست که بایستی مورد توجه طراحان قرار گیرد.
وی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار پیشنهادی برای طرح میدان اصلی واقع در سایت گلخانه ارس 5مرداد ماه 96 می باشد.


>> دانلود فراخوان طراحی نماد شهری نماز

>> دانلود فراخوان ارائه طرح نماد شهری ژئوپارک ارس


>> دانلود سایر اطلاعات مربوط به فراخوان ژئوپارک


>> دانلود سایر اطلاعات مربوط به فراخوان میدان اصلی سایت گلخانه ارس

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج