رئیس هیت امنای مرکز نیکوکاری ارس خبر داد:

توزیع سبد غذایی بین مدد جویان منطقه آزاد ارس

توزیع سبد غذایی بین مدد جویان منطقه آزاد ارس
250 بسته اقلام ضروری خانوار که شامل مواد غذایی نیز می شود، در ماه مبارک رمضان تهیه و در اختیار خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی در منطقه آزاد ارس قرار گرفت
به مناسبت ماه رمضان بسته های غذایی و اقلام ضروری خانوار بین مددجویان کمیته امدام امام (ره) و مددجویان بهزیستی منطقه آزاد ارس توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، رئیس هیت امنای مرکز نیکوکاری ارس با اعلام این خبر فوق افزود: 250 بسته اقلام ضروری خانوار که شامل مواد غذایی نیز می شود، در ماه مبارک رمضان تهیه و در اختیار خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی در منطقه آزاد ارس قرار گرفت.
محسن خادم عرب باغی ایجاد درآمد پایدار برای مرکز نیکوکاری ارس را جزو اولویت های اصلی این مرکز برشمرد و گفت: تاسیس کارواش مکانیزه با هزینه یک میلیارد ریال با هدف ارائه خدمات عمومی و در آمد زایی برای مرکز نیکوکاری ارس یکی از برنامه های سازمان منطقه آزاد ارس در این حوزه است.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس افزود: پرسنل سازمان منطقه آزاد ارس در زمینه مشارکت در امور خیریه و اهدای قسمتی از حقوق خود به این امر مهم پیش قدم بوده اند و از تمامی خیرین دعوت می کنیم تا در راستای ریشه کنی فقر و توانمندسازی محرومان این مرکز را یاری کنند.
گفتنی است، مرکز نیکوکاری ارس در اواخر سال 95 با هدف ساماندهی و جلب مشارکت های مردمی، اجرای طرح های مشارکتی، خودکفایی و توانمند سازی مددجویان، ایجاد فضای همدلی ترویج انفاق و اکرام ایتام تشکیل گردیده و تاکنون ضمن جلب مشارکت خیرین در کمک به محرومان و تهیه سبد غذایی بازارچه های فروش صنایع دستی و هنری را در برنامه های خود برای کمک به محرومان در برنامه خود داشته است.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج