معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

ساماندهی میادین جلفا با اجرای 3 پروژه زیباسازی

ساماندهی میادین جلفا با اجرای 3 پروژه زیباسازی
بلوار عباس میرزا، میدان ورودی قره برون به همراه بلوار روبروی پمپ بنزین حاقانی جلفا طی انجام پروژه های پیش بینی شده ساماندهی و زیباسازی می شوند.
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس از ساماندهی میادین و ورودی های جلفا با اجرای 3 پروژه مستقل زیباسازی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جعفر احمدی عنوان کرد: بلوار عباس میرزا، میدان ورودی قره برون به همراه بلوار روبروی پمپ بنزین خاقانی جلفا طی انجام پروژه های پیش بینی شده ساماندهی و زیباسازی می شوند.
وی عنوان کرد: اجرای عملیات بهسازی و اجرای جدول گذاری طرح محوطه میدان عباس میرزا یکی از این پروژه هاست که با اعتبار 1.5 میلیارد ریال و در مساحت 1.2 هکتار انجام می گیرد.
جعفری افزود: در کنار این پروژه، عملیات عمرانی بهسازی و اجرای طرح محوطه بلوار ورودی محدوده در سه راهی قره برون نیز به طور همزمان صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: این پروژه نیز با اعتبار 2.5 میلیارد ریال و در مساحت 1.1 هکتار عملیاتی می شود.
جعفری در ادامه گفت: عملیات بهسازی و ساماندهی طرح محوطه بلوار ورودی محدوده واقع در روبه روی پمپ بنزین خاقانی نیز همزمان با اعتباری بالغ بر 2.3 میلیارد ریال و در مساحتی حدود 4860 متر مربع در حال انجام است.
وی تاکید کرد: با اتمام این پروژه ها شاهد بهسازی و زیباسازی میادین جلفا و بهبود وضعیت ترافیکی در مسیرهای یاد شده خواهیم بود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج