معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس:

افزایش صادرات محصولات گلخانه ای با همکاری تعاونی گلخانه داران ارس

افزایش صادرات محصولات گلخانه ای با همکاری تعاونی گلخانه داران ارس
1600 تن صیفیجات به صورت ماهانه به کشور روسیه صادر می شد که پیش بینی می شود این میزان به حدود 2000 تن در ماه افزایش یابد
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس از برنامه ریزی برای افزایش صادرات محصولات گلخانه ای ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ابراهیم باقرزاده با اعلام این خبر، گفت: به منظور افزایش میزان صادرات محصولات گلخانه ای ارس، هماهنگی های لازم برای دعوت از صادر کنندگان محصولات کشاورزی برای فعالیت در منطقه آزاد ارس انجام شده است.
وی افزود: مذاکره و عقد قرارداد با این شرکت ها توسط تعاونی گلخانه داران و با پیگیری های مدیریت امور کشاورزی سازمان منطقه آزاد ارس صورت گرفته است.
باقرزاده تصریح کرد: تا قبل از این اقدام، 1600 تن صیفیجات به صورت ماهانه به کشور روسیه صادر می شد که پیش بینی می شود این میزان به حدود 2000 تن در ماه افزایش یابد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در مورد نحوه شکل گیری تعاونی گلخانه داران ارس، عنوان کرد: مدیریت امور کشاورزی این معاونت در سال 95 اقدام به تاسیس شرکت تعاونی گلخانه داران جلفای ارس نموده و این شرکت تعاونی در جهت ساماندهی تولید در مجتمع گلخانه ای و برنامه ریزی برای صادرات محصولات تولیدی به کشورهای اروپایی فعالیت نموده است.
باقرزاده خاطرنشان کرد: تلاش برای افزایش صادرات محصولات گلخانه ای منطقه آزاد ارس، در راستای اجرای اهداف اصلی اقتصاد مقاومتی اجرایی می شود و پیش بینی می شود که با افزایش صادرات محصولات گلخانه ای برای بیش از 100 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شود.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج