در نخستین جشنواره ورزش های بیلیاردی کشور اتفاق افتاد:

کسب عنوان چهارم رشته ناین بال توسط تیم بیلیارد منطقه آزاد ارس

  • 09 مرداد 1396
  • 14:03
  • ورزشی
  • 0 دیدگاه
  • 714 بازدید
  • Article Rating
کسب عنوان چهارم رشته ناین بال توسط تیم بیلیارد منطقه آزاد ارس
تیم بیلیارد منطقه آزاد ارس در نخستین جشنواره ورزش های بیلیاردی کشور موفق به کسب عنوان چهارم در رشته ناین بال این رقابت ها شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در مرحله نیمه نهایی نخستین جشنواره ورزش های بیلیاردی کشور با شکست 3-1 مقابل تیم الف، به عنوان چهارم این رقابت ها دست یافت.
منطقه آزاد ارس تنها منطقه از بین مناطق آزاد بود که در این مسابقات کشوری حضور داشت و اعضای تیم بیلیارد ارس در این مسابقات را علیرضا وهاب و وحید باوی تشکیل می دادند.
نخستین دوره جشنواره بزرگ ورزش های بیلیاردی کشور با حضور بیش از 350 ورزشکار خانم و آقا از منطقه آزاد ارس و استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، اردبيل، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، خراسان جنوبي، چهارمحال و بختياري، زنجان، فارس، قزوين ، كردستان، كرمانشاه، کرمان ، كهگلويه و بوير احمد، گيلان، گلستان ،لرستان، مازندران، مرکزی ،هرمزگان و همدان تا 8 مردادماه برگزار شد.
این جشنواره در رشته های اسنوکر شش توپ انفرادی، ایت بال انفرادی، اسنوکر 15 توپ تیمی، ناین بال تیمی و اسنوکر پیشکسوتان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که بیش از 40 داور ملی و بین المللی برای قضاوت در آن حضور داشتند. در ناین بال تیمی، تیم توپ سیاه 2 متشکل از کاوه زرعکانی و مهدی راسخی به مقام قهرمانی رسیدند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج