تا پایان تابستان 96

منطقه آزاد ارس میزبان تورهای گردشگری منطقه ويژه اقتصادی انرژی پارس

منطقه آزاد ارس میزبان تورهای گردشگری منطقه ويژه اقتصادی انرژی پارس
تور خانواده های پرسنل شاغل در سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس هر هفته با 2 اتوبوس به مقصد منطقه آزاد ارس انجام می گیرد
منطقه آزاد ارس در طول تابستان از تورهای گردشگری خانواده های پرسنل شاغل در منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس میزبانی می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، تور خانواده های پرسنل شاغل در سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس هر هفته با 2 اتوبوس به مقصد منطقه آزاد ارس انجام می گیرد.
اين تورها در قالب بازديد از جاذبه هاي تاريخي و طبيعي ارس به مدت 2 شب براي پرسنل و خانواده هایشان تدارك ديده شده است.
طبيعت متفاوت و جاذبه هاي زيباي گردشگري منطقه آزاد ارس در فصل تابستان، از جمله دلایلی است که باعث شده است تا سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس با همكاري معاونت فرهنگي اجتماعي و گردشگري سازمان منطقه آزاد ارس نسبت به برگزاري اين تورها اقدام کنند.
اين تورها از تعطيلات عيد سعيد فطر آغاز شده و تا اواخر تابستان سال جاري ادامه خواهد داشت.
گفتنی است، منطقه آزاد ارس در فصل تابستان میزبان تورهای بسیاری از نقاط مختلف ایران و کشورهای خارجی است و این تورها به صورت مرتب گردشگران را با جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی این منطقه آشنا می کنند. بر همین اساس، میزان گردشگران خارجی منطقه آزاد ارس در سال های اخیر افزایش زیادی داشته است و بر اساس آمار منتشر شده از سوی سازمان منطقه آزاد ارس، در طول یک سال گذشته بیش از 7 میلیون و 390 هزار نفر گردشگر داخلی و بیش از 253 هزار گردشگر خارجی از ارس بازدید کرده اند.
برچسب ها : منطقه آزاد ارس
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج