ارس از تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان میزبانی می کند

  • 21 مرداد 1396
  • 17:34
  • ورزشی
  • 0 دیدگاه
  • 713 بازدید
  • Article Rating
ارس از تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان میزبانی می کند
مرحله دوم نیز از ارومیه آغاز و به منطقه آزاد ارس ختم خواهد شد. منطقه آزاد ارس به تبریز، تبریز به سرعین و سرعین به تبریز نیز دیگر مسیرهای این تور خواهد بود
بر اساس برنامه ریزی سی و دومین تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان، منطقه آزاد ارس همانند سال های گذشته، میزبان بخشی از این تور خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان مهر ماه امسال در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار می شود که منطقه آزاد ارس نیز به عنوان بخشی از این تور خواهد بود.
بر اساس برنامه اعلام شده برای مسیرهای این دوره از تور ، سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان از تبریز آغاز شده و تا ارومیه ادامه خواهد داشت. مرحله دوم نیز از ارومیه آغاز و به منطقه آزاد ارس ختم خواهد شد. منطقه آزاد ارس به تبریز، تبریز به سرعین و سرعین به تبریز نیز دیگر مسیرهای این تور خواهد بود.
این تور از حالت آماتور به درجه نیمه حرفه‌ای ارتقاء یافته است و این دوره از مسابقات از شانردهم مهرماه با حضور ۴ تیم داخلی و ۳۲ تیم خارجی برگزار می شود.
گفتنی است، همه ساله این مسابقات در ماه‌های اردیبهشت و خرداد برگزار می‌شد که امسال به سبب برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا زمان تور تغییر یافت. منطقه آزاد ارس در سال های گذشته نیز میزبانی بخشی از این تور را بر عهده داشت.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج