بازدید هیات ایرانی از مرکز آزاد طلا و جواهر مریدیان در ارمنستان

بازدید هیات ایرانی از مرکز آزاد طلا و جواهر مریدیان در ارمنستان
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در سفر به ارمنستان از مرکز طلا و جواهر این کشور بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اکبرترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس از مرکز تجاری طلا و جواهر مریدیان ارمنستان واقع در شهر ایروان بازدید و با ظرفیت های این مرکز آشنا شد.
مرکز آزاد طلا و جواهر مریدیان با حمایت دولت ارمنستان توانسته است طلا، نقره و جواهر سازان را در یک مجموعه صنعتی تجاری جمع آوری نموده و با اعطای معافیت مالیاتی زمینه کار، اشتغال و صادرات محصولات آنها را به بازارهای داخلی و خارجی فراهم سازد. در این مرکز که عموما مواد خام مورد نیاز خود را از ایران، روسیه و ترکیه تهیه می کند، شرکتهایی از ارمنستان، روسیه، آمریکا و لبنان حضور دارند.
منطقه تجاری مریدیان از ظرفیت برگزاری نمایشگاه و اعطای غرفه به ۴۰۰ شرکت، برگزاری میزگرد برای ۳۰۰ نفر و برگزاری اجلاس و مراسم رسمی و خصوصی برای ۸۰۰ نفر شرکت کننده برخوردار است. این مرکز قصد دارد در ماه اکتبر نمایشگاه و همایش بین المللی برگزار کند.
کاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی در ایروان ترکان را در این بازدید همراهی کردند.
ترکان همچنین روز جمعه از ظرفیت های توریستی و گردشگری منطقه تفریحی دریاچه سوان نیز بازدید کرد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج