تاکید فرماندار بر حفظ وحدت و حضور حداکثری در نماز جمعه

تاکید فرماندار بر حفظ وحدت و حضور حداکثری در نماز جمعه

فرماندار شهرستان جلفا در آیین معارفه امام جمعه شهر جلفا گفت: از اول انقلاب اولین نماز جمعه شهر مرزی جلفا برپا می شود و باید با حضور حداکثری این تریبون با ارزش حفظ شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، داود گرشاسبی اظهار داشت: مردم شهرستان جلفا همواره با اتحاد و همدلی در مواقع مورد نیاز تابع ولی فقیه زمان بوده و این مهم در دوران دفاع مقدس و انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران نمایان است.

وی هدف از برپایی نماز جمعه را جاری کردن شعار الهی توصیف کرد و کمک به تحقق این امر را وظیفه همگانی دانست.

گرشاسبی افزود: برپا شدن نماز جمعه در منطقه مرزی می تواند تهاجم فرهنگی آنسوی مرزها را خنثی نموده و موجب تقویت مبانی اعتقادی در این شهر شود.

فرماندار جلفا گفت: در عصر کنونی نیازمند تقویت اسلام دوستی و وطن دوستی هستیم چرا که درحال مبارزه با دشمنان در جبهه های مختلف و بخصوص جبهه پرتلاطم تهاجم فرهنگی هستیم.

وی برپا شدن دو نماز جمعه در یک شهرستان را مبارک دانست و گفت: برپایی دو نماز جمعه نه تنها عامل وحدت و همکاری بیش از پیش دستگاه های اجرایی برای رفع نیازهای جامعه می شود، بلکه گامی در راستای تقویت قرارگاه اخلاص و تقویت ارزش های دینی و انقلابی است.

نخستین نماز جمعه شهر مرزی جلفا و منطقه آزاد ارس با برگزاری آیین معارفه و قرائت حکم حجت الاسلام و المسلمین سنجری توسط رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان، با حضور آحاد مختلف مردم، مسئولین لشکری و کشوری، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، شورای تامین منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا و اصحاب رسانه در محل سالن راه آهن جلفا برگزار شد.

 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج