برگزاری اولین نشست اندیشه ورزی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ویژه بانوان ارس

برگزاری اولین نشست اندیشه ورزی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ویژه بانوان ارس
در این نشست که با حضور نسرین پیرسمساری، معاون مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی برگزار شد، بر لزوم توجه بیشتر به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کنونی کشور تاکید شد.
اولین نشست اندیشه ورزی ستاد امربه معروف و نهی از منکر، ویژه بانوان پرسنل سازمان منطقه آزاد ارس با موضوع تحکیم و تعالی خانواده و امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این نشست که با حضور نسرین پیرسمساری، معاون مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی برگزار شد، بر لزوم توجه بیشتر به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کنونی کشور تاکید شد.
پیرسمساری با اشاره به آسیب های وارده بر خانواده ها از طریق استفاده نابجا از فضای مجازی، خاطرنشان کرد: بانوان ایرانی با هوشیاری و آگاهی فرزندان خود را از این خطر عبور داده و فرهنگ ایثار و شهادت را جایگزین آن می کنند.
وی افزود: وجود جوانانی مانند شهید حججی، حجت روشن این سخن است که مادران و بانوان این سرزمین فرزندان خود را در این مسیر پرورش می دهند.
گفتنی است، این نشست که اولین جلسه از سلسله نشست هایی با عنوان اندیشه ورزی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ویژه بانوان ارس است، به همت مدیریت اجتماعی، سلامت و رزش منطقه آزاد ارس برگزار شد و این جلسات بصورت سلسله وار در ماه های آتی ادامه خواهد داشت.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج