انس مدیران با قرآن موجب افزایش بهره وری می شود

انس مدیران با قرآن موجب افزایش بهره وری می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: بهره وری پایین در امور اجرایی یک از مشکلات اساسی کشور است که با انس گیری مدیران با مفاهیم قرآن این معضل حل می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در آیین اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن، اذان و نهج البلاغه مناطق آزاد کشور گفت: وجود انسان های توسعه یافته به لحاظ اندیشه و عمل، لازمه دستیابی به رشد، توسعه و تحول هر جامعه است.

وی افزود: معتقدم زمانی یک جامعه به توسعه پایدار دست پیدا می کند که تدابیر و برنامه ریزی ها بر پایه علوم و راهبردهای ترسیم شده از سوی خداوند باشد.

عرب باغی از اختصاص سالانه 10 درصد بودجه ارس به امور فرهنگی خبر داد و گفت: خوشبختانه با توجه به اجرای بموقع پروژه های تعریف شده فرهنگی، سالانه بودجه اختصاص یافته این حوزه جذب شده است.

وی گفت: جوامع مدرن و صنعتی به دلیل دوری از مفاهیم و راهبردهای قرآنی و الهی با افول عواطف و ارزش های انسانی مواجه هستند.

دومین دوره مسابقات قرآن کریم، اذان و نهج البلاغه مناطق آزاد کشور 24 الی 28 مهرماه جاری به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار شد.

در این دوره 150 فعال برگزیده قرآنی حضور داشتند که 90 نفر از آقایان و 60 نفر از بانوان مناطق آزاد ایران در بخش های یاد شده به رقابت پرداختند. رشته های قرائت، ترتیل، حفظ 5، 10، 15 و 20 جزء و کل قرآن کریم، ابتهال، اذان، مفاهیم قرآن کریم، مفاهیم نهج البلاغه و دوخوانی از جمله رشته های این دوره از مسابقات بود.

 

برچسب ها : قرآن, انس, مدیران
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج