معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس:

تولید و صادرات، اصلی ترین وظیفه ارس در اقتصاد مقاومتی است

تولید و صادرات، اصلی ترین وظیفه ارس در اقتصاد مقاومتی است


معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس ضمن تقدیر از صادرکنندگان حاضر در همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر منطقه آزاد ارس، اقدامات انجام شده منطقه آزاد ارس در حوزه تولید و صادرات را موفقیت آمیز دانست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ابراهیم باقرزاده در داین همایش، عنوان کرد: نقش اول منطقه آزاد ارس در اقتصاد مقاومتی، تولید و صادرات است و تلاش های صورت گرفته منطقه آزاد ارس در این زمینه موفقیت آمیز بوده است. 
وی افزود: منطقه آزاد ارس، صنعتی ترین منطقه آزاد کشور است و این عنوان با تلاش صنعتگران حاضر در منطقه محقق شده است. 
باقرزاده تصریح کرد: صادرات نیز با تلاش این عزیزان محقق شده است و صادرکننده های ارس، فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی کشور هستند. 
باقرزاده با اشاره به فعالیت های کارگروه صادرات منطقه آزاد ارس در سال های اخیر، تاکید کرد: کارگروه صادرات در سال های اخیر در سازمان منطقه آزاد ارس ایجاد شده است که تلاش می کند تا به ارتقای تکنولوژی تولید در منطقه کمک کرده و زمینه های افزایش صادرات و صادرات مجدد را فراهم کند. 
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در پایان خاطرنشان کرد: افزایش صادرات باعث رفع بیکاری و ایجاد اشتغال در کشور می شود و نقش افزایش صادرات در افزایش رفاه جامعه قابل چشم پوشی نیست. 
گفتنی است، همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر منطقه آزاد ارس در سالن حکیم نباتی سایت اداری سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد و در این همایش از صادرکننده های برتر و نمونه منطقه آزاد ارس، تجلیل به عمل آمد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج