حضور فعال شرکت های دانش بنیان ارس در رینوتکس 2017

حضور فعال شرکت های دانش بنیان ارس در رینوتکس 2017

 

شرکت های دانش بنیان مستقر در منطقه آزاد ارس، حضور فعالی در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز ( رینوتکس 2017 ) دارند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این دوره از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، 13 شرکت دانش بنیان مستقر در منطقه آزاد ارس در بخش های مختلف تخصصی نمایشگاه حضور فعال دارند.

بر همین اساس، شرکت های نانوپلاست جلفا ارس، برج بارو و آذرخاتم کیمیا در بخش فناوری های نانو، شرکت اروین صنعت ارس در بخش انرژی های تجدیدپذیر، شرکت های تعاونی پایا و رادپویا طب ارس در بخش تجهیزات پزشکی، شرکت شیمی پژوهش صنعت در بخش نفت و گاز، شرکت های آرمان تایماز ارس و مسیر پویاجویان ارس در بخش فناوری اطلاعات، شرکت اوژن داروی ارس در بخش گیاهان دارویی، شرکت بهران مبین ارس در بخش فناوری های زیستی، شرکت اروند ابتکار پیشرو ارس در بخش فناوری های آب و خاک و شرکت پارس مهر تجارت ارس در بخش مواد پیشرفته و کامپوزیت این نمایشگاه حضور دارند.

نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی ( رینوتکس 2017 ) از 20 آبان آغاز شده است و تا 24 آبان هر روزه از ساعت 15 الی 21 در معرض بازدید عموم قرار دارد.

گفتنی است، حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور و جذب این شرکت ها برای فعالیت در منطقه آزاد ارس، یکی از اهداف اصلی این منطقه است که بر اساس ماموریت تعریف شده در زمینه حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی، انجام می گیرد.

سازمان منطقه آزاد ارس تمام هزینه های ثبت نام در این رویداد نمایشگاهی برای دانش بنیان های ارس را برعهده گرفته است.

برچسب ها : دانش بنیان
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج