برگزاری میزگرد تخصصی فعالیت های دانش بنیان ارس در نمایشگاه رینوتکس 2017

برگزاری میزگرد تخصصی فعالیت های دانش بنیان ارس در نمایشگاه رینوتکس 2017

 

میزگرد تخصصی «نقش متقابل منطقه آزاد ارس و شرکت های دانش بنیان در توسعه منطقه» در سومین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز (رینوتکس 2017 ) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این میزگرد تخصصی که با حضور مسئولین سازمان منطقه آزاد ارس، مسئولین برگزاری نمایشگاه و کارشناسان این حوزه برگزار شد، نقش منطقه آزاد ارس در توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشور و نقش شرکت های دانش بنیان مستقر در ارس برای توسعه منطقه بررسی شده و راهکارهای شتاب دهی به توسعه پایدار منطقه و کشور توسط منطقه آزاد ارس و شرکت های دانش بنیان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در این میزگرد، ایرج حاتمی، استاد دانشگاه و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد ارس، جعفر ملکی، استاد دانشگاه و مدیر طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس، علی جهانگیری رئیس منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی و رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه رینوتکس و محمد فرزاد، استاد دانشگاه، نماینده موسسه صنایع آموزشی دفاعی، صنایع دفاعی در شمالغرب و غرب کشور و رئیس مرکز نخبگان شهید فهمیده شمالغرب کشور حضور داشتند.

مباحثی چون تاثیر سازمان منطقه آزاد ارس در توسعه اقتصاد دانش بنیان، تاثیر شرکت های دانش بنیان در توسعه پایدار منطقه آزاد ارس، تفاوت های منطقه آزاد ارس با سایر مناطق آزاد و سرزمین مادر در زمینه حمایت از دانش بنیان ها و موانع شتاب دهی به توسعه دانش بنیان ارس مورد بررسی قرار گرفت.

این میزگرد تخصصی در محل نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد و مشروح مباحث مطرح شده، در شماره آتی دوهفته نامه ارس منتشر خواهد شد.

گفتنی است، منطقه آزاد ارس حضور فعالی در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی ( رینوتکس 2017 ) دارد و علاوه بر غرفه سازمان منطقه آزاد ارس، 13 شرکت دانش بنیان و فناور مستقر در این منطقه نیز در نمایشگاه حضور دارند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج