توزیع کمک های مردمی ارسوندان در مناطق زلزله زده غرب کشور/ تقدیر سردار پورجمشیدیان از مهندس عرب باغی

توزیع کمک های مردمی ارسوندان در مناطق زلزله زده غرب کشور/ تقدیر سردار پورجمشیدیان از مهندس عرب باغی
مدیر امداد و نجات و آتشنشانی ارس در گفتگوی تلفنی از کرمانشاه گفت: کمک های مردمی ارسوندان توسط نیروهای اعزامی از ارس در مناطقی که با کمبود کالای امدادی مواجه بودند توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محبوب ابراهیمی در ادامه گفت: بلافاصله بعد از اتمام بارگیری 40 تن انواع کالاهای خوراکی، بهداشتی، گرمایشی و اسکان موقت که توسط ارسوندان اهداء شده بود، عازم مناطق زلزله زده غرب کشور شدیم.
وی افزود: دو دستگاه کشنده تریلر و دو دستگاه تویوتا هایلوکس و یک دستگاه خودروی وانت نیسان همراه با تعدادی از نیروهای زبده امداد و نجات ارس 24 آبان ماه جلفا را به مقصد کرمانشاه ترک کردند.
رییس ستاد بحران منطقه آزاد ارس گفت: شب روز 25 آبان ماه بعد از استقرار در مناطق زلزله زده با کمک نیروهای عملیاتی مستقر در ستاد بحران کرمانشاه اقدام به شناسایی مناطق دورافتاده و کمتر امدادرسانی شده کردیم.
وی با بیان اینکه کالاهای اهدایی مردمی، اصناف و بازاریان و کالاهای خریداری شده توسط سازمان منطقه آزاد ارس با برگزاری جلسه ستاد بحران ارس و دستور مدیرعامل سازمان در کمتر از 24 ساعت بعد از وقوع زلزله جمع آوری و بارگیری شد، اظهار داشت: به نسبت نیاز هر روستا و منطقه زلزله زده کالاهای اهداء شده را توزیع کردیم.
محبوب ابراهیمی گفت: در نخستین روز امدادرسانی، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه طی تماس تلفنی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از زحمات سازمان برای جمع آوری کالا و امدادرسانی در مناطق زلزله رده تشکر کرد و حضور حمایتی و امدادی منطقه آزاد ارس در مواقع بحرانی کشور را ستودنی دانست.
وی افزود: كالاهاي اهدايي مردمي جلفا و سازمان منطقه آزادارس درمناطق آسيب ديده زلزله غرب كشور توسط امدادگران وآتش نشانان منطقه آزاد ارس در دشت ذهاب، ازگله، ثلاث حاجي بابا و سرپل ذهاب و روستاهاي تابعه توزیع شد.
ابراهیمی از ایجاد امکان استقرار و شناسایی مناطق زلزله زده برای امدادرسانی کاروان ارس توسط سردار پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه و سردار پورجمشيديان معاون هماهنگ كننده نيروي زميني سپاه و سردار عظيمي فرمانده قرارگاه نجف و حضور در جمع امدادگران ارس قدردانی کرد.

 

 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج