ایدئولوژی بسیج جهانی شده است

ایدئولوژی بسیج جهانی شده است

 

فرمانده سپاه ناحیه جلفا در همایش کاسبان امین که به مناسبت هفته بسیج در منطقه آزاد ارس برگزار شد، گفت: ایدئولوژی بسیج این روزها جهانی شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، خلیل شریفی در این همایش گفت: عنوان و سخن بسیج جهانی، در ابتدا توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مطرح شد و اکنون شاهد هستیم که بسیج به این جایگاه جهانی رسیده است.

وی تصریح کرد: اکنون جایگاه بسیج به خارج از جغرافیای کشور رسیده است و بسیج از ایران تا تمام جهان شناخته شده است.

خلیل شریفی خاطرنشان کرد: حضور داعش در خاورمیانه نیز با تلاش بسیج خنثی شد و اگر امروزه داعش به طور کامل در عراق و سوریه از بین رفته است، در سایه مجاهدت های جوانان بسیجی است.

وی در ادامه گفت: هم اکنون الگوی بسیج که برگرفته از الگوهای دینی است، در کشورهای خاورمیانه مورد قبول قرار گرفته است و شاهد شکل گرفتن لشگرهای مردمی در لبنان، عراق، سوریه، یمن و بسیاری دیگر از کشورها هستیم که بر اساس الگوی بسیج جهانی اسلام شکل گرفته اند.

فرمانده سپاه ناحیه جلفا تاکید کرد: خمیرمایه اصلی بسیج دینداری و ولایتمداری است و بصیرت و دشمن سیزی بسیج باعث اتحاد نیروهای بسیجی در تمام بحران ها شده است.

وی در پایان گفت: امیدواریم با مساعدت سازمان منطقه آزاد ارس، بسیج اصناف نیز در ارس تشکیل شده و بسیج در زمینه توسعه اقتصادی و رونق بازار ارس نیز تاثیرگذار باشد.

گفتنی است، همایش کاسبان امین به مناسبت هفته بسیج و با حضور اصناف، کسبه و فعالان حوزه تولید و تجارت در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج