كارگاه آموزشی طراحی سوغات و يادگاری در دهستان شجاع برگزار شد

كارگاه آموزشی طراحی سوغات و يادگاری در دهستان شجاع برگزار شد
در راستای طراحی و عرضه تولیدات ژئوپارکی و سوغات ويژه منطقه آزاد ارس برای گردشگران داخلی و خارجی، اولين كارگاه آموزشی با حضور بانوان علاقمند شجاع، سيلگرد و گلفرج برگزار شد
اولین كارگاه آموزشی طراحی سوغات و يادگاری با حضور بانوان علاقمند دهستان شجاع، سيلگرد و گلفرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در راستای طراحی و عرضه تولیدات ژئوپارکی و سوغات ويژه منطقه آزاد ارس برای گردشگران داخلی و خارجی، اولين كارگاه آموزشی با حضور بانوان علاقمند شجاع، سيلگرد و گلفرج برگزار شد.
در اين كارگاه آموزشی، شيوه طراحی و ساخت دو نوع محصول برای علاقمندان توسط مربيان موسسه ميراث زمين شناختی خاورميانه آموزش داده شد.
گفتنی است آموزش طراحی و توليد سوغات و يادگاری با استقبال زنان و دختران روستاهای منطقه همراه بوده و فرصت مناسبی برای ايجاد كسب و كار جديد در حوزه گردشگری ایجاد کرده است.
این كارگاه آموزشی با حضور بانوان علاقمند روستاهای شجاع، سيلگرد و گلفرج، به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و توسط موسسه ميراث زمين شناختی خاورميانه برگزار شد.
در جلسه پیشین معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و موسسه ميراث زمين شناختي خاورميانه 20 محصول و تولید ژئوپارکی، صنایع دستی، سوغات و یادگاری انتخاب شده و برنامه ریزی لازم برای تولید انبوه و عرضه این محصولات در منطقه آزاد ارس، صورت گرفته است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج